Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stojković je branio strašnu sezonu. To što je kasnije zaribao, nema nikakve veze sa kvalitetom koji je donosio tom timu. 

 

O snazi ovog tima, mogu samo da nagađam, a pedigre ovih novajlija je prilično upitan, ako se usporedi sa nekim internacionalcima koji su nekada dolazili. Zengin tim je sa lakoćom otresao Romu i Partizan iz Lige Šampiona. Ovaj ako to uradi, kažem - to će biti prvorazredna senzacija.

 

A sad kad je Gruja otišao, sumnjam da će iko ovde napraviti karijeru kakvu su pravili ovi pobrojani. Čak ne mislim na 20+ miliona transfer Žigića ili to što Janković i Basta igraju manje-više standarno u Italiji deset godina. 

 

Na kraju krajeva, sva ova pojačanja neka pokažu da mogu da nadomeste odlaske Grujića i Vuleta, pa da vidimo dalje.

Link to comment

Rezerviste Rome, ali i to je ok

 

nezamislivo za sve posle toga. Osim donekle Bordooa, za malo

Бајерн није дошао са резервистима.

Link to comment

Rezerviste Rome, ali i to je ok

 

nezamislivo za sve posle toga. Osim donekle Bordooa, za malo

Nije baš rezerviste. Nije igrao Toti i par njih.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Mozda ova tekma bude ekstra korisna ako skloni Lukovica iz prvog tima.

 

Kahriman nek batali kacket jer su mu dali 4 gola iz 5 suteva.

Edited by katamaran
Link to comment

Mozda ova tekma bude ekstra korisna ako skloni Lukovica iz prvog tima.

 

Kahriman nek batali kacket jer su mu dali 4 gola iz 5 suteva.

 

Nista od toga nije mogao da brani. Dva gola su nam dali na utrcavanja iz sredine pasom preko levog stopera i lose postavljene ofsajd zamke, jedan iz penala i jedan na gubljenje lopte ispred gola igraca sa brojem 73 (Ristic?). Posebno se dopala akcija kod prvog gola pasom izmedju levog stopera i levog beka koji je pokusavao da brani Slavoljub Srnic, docim Lukovica i Ibanjeza uopste nije bilo u kadru. Ocigledno su nas nalupali iz kontre sto je vrlo vesela situacija, s obzirom da cemo vecinu utakmica tokom godine igrati protiv timova koji ce igrati na isti nacin.

Link to comment

Ne znam da li je proseravanje Mozzarta(nije Darjan) al posle onog uobicajenog kasnjenja na pripreme sve vise mi je zao sto ga vec nismo prodali

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/fibel-porucio-vijeiri-igraj-ili-idi/140156

 

Na kraju, Fibel je posavetovao Uga Vijeiru da što pre reši status u Crvenoj zvezdi kako bi na miru mogao da se skoncentriše na obaveze.
"Ne želim da ga osuđujem, Ugo je profesionalac. Moje razmišljanje je ako ne želiš da ostaneš onda idi, u suprotnom igraj. Da sam u toj situaciji i da ne znam da li ostajem, rekao bih klubu da me pusti da odem. Ne bih želeo da se takve stvari odražavaju na tim. Želeo bih da Vijeira bude čist u glavi i potpuno fokusiran", poručio je francuski internacionalac ozbiljno se nametnuvši za vođu novog tima.

Prema izveštajima sa meča protiv Pandurija Ugo Vijeira se nije proslavio, štaviše u njegovoj igri i te kako je manjkalo i želje i htenja...

 

 

 

Ovih dana se pricalo da slabije igra zbog povrede al sve manje verujem u tu pricu.

 

Al ovo uopste ne kapiram

štaviše u njegovoj igri i te kako je manjkalo i želje i htenja...

 

Razumem da je nezadovoljan sto ga nisu pustili u Marsej (verovatno je to problem) al valjda je njemu prvom u interesu da pokida dok je jos tu da bi zabo sto bolji ugovor.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...