Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

neko je dobio i crveni od nasih pre izjednacujuceg gola

Sa pravom izmene?

 

Farani vode 1:0

 

munuo ga Hanus Thorleifsson

 

edit: usao neki muceni mladi golman Stankovic protiv Krskog i primio gol za dva minuta  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Orlandic igra za rezervni tim zato sto je ortak Sikima izmena u prvom. Upravo zamenio Vieiru

Edited by katamaran
Link to comment

Ruiz naterao golmana na paradu.

 

Krsko je novi prvoligas u Sloveniji. Mislio sam da su nizeligas. Solidan rezultat za rezerve.

 

Ako je tacna ova William Hill statistika 8:3 za nas u sutevima u okvir gola a gubimo 3:2

Edited by katamaran
Link to comment

Zašto ne bi mogao da ima veću platu?

Pa nisam u potpunosti siguran, ali zbog toga sto se ne potpisuje novi ugovor, vec se igrac pozajmljuje na osnovu vec potpisanog. Znam da u Football Manageru moze da se povecava plata, ali nisam siguran da je to izvodljivo i u stvarnosti. Mada ako je on u vlasnistvu menadzera, onda je pretpostavljam moguce da se oni za cenu pozajmice dogovore sa njim, a on o podeli tog novca. mada sve to i nije toliko bitno, jos uvek nisam siguran sta mi pokusavamo da dobijemo od tog igraca dovodjenjem na pozajmicu ukoliko ne naprave dogovor o otkupu kao sto je bio slucaj sa Donaldom.

Link to comment

Uvalise nam i cetvrti iz 5 suteva. Los rezultat al smo po bikiniju ok odigrali.

 

edit: cisto sumnjam u bilo kakve klauzule o otkupu kad je covek ulozio par miliona evra u njega. Verovatno je ideja da on igranjem u Evropi privuce paznju bogatijih klubova pa da ga onda prodaju za vece pare. Mi bi onda verovatno dobili neku kintu za promociju a svakako dobijamo dobrog igraca na sezonu.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa nisam u potpunosti siguran, ali zbog toga sto se ne potpisuje novi ugovor, vec se igrac pozajmljuje na osnovu vec potpisanog. Znam da u Football Manageru moze da se povecava plata, ali nisam siguran da je to izvodljivo i u stvarnosti. Mada ako je on u vlasnistvu menadzera, onda je pretpostavljam moguce da se oni za cenu pozajmice dogovore sa njim, a on o podeli tog novca. mada sve to i nije toliko bitno, jos uvek nisam siguran sta mi pokusavamo da dobijemo od tog igraca dovodjenjem na pozajmicu ukoliko ne naprave dogovor o otkupu kao sto je bio slucaj sa Donaldom.

 

Dobijamo igracki kvalitet. Nekad je to bio prvi kriterijum za dovodjenje igraca, sad ih gledamo iskljucivo kao dzakove para.

Link to comment

Školovaše. Iliti svaka škola se plaća.

Да ставимо катанац. Нема нам опоравка. :fantom:

Link to comment

Којих?

 

Stojković, Basta, Luković, Biševac, Mladenović, Janković, Pantelić, Žigić, plus su u reprezentaciji ne tako malo igrali i Dudić i Kovaćević...

 

Taj tim je spletom nesrećnih okolnosti (poraz od Bazela pred  praznom Marakanom i volešnih 2:2 protiv prežaljenoh Strazbura) za dlaku ispao iz ludački jake grupe LE.

 

Ja naravno ne poznajem dobro ova pojačanja (kao ni svi ostali), ali prvorazredna senzacija bi bila da oni tako nešto urade.

Edited by kralj
Link to comment

Stojković, Basta, Luković, Biševac, Mladenović, Janković, Pantelić, Žigić, plus su u reprezentaciji ne tako malo igrali i Dudić i Kovaćević...

 

Taj tim je spletom nesrećnih okolnosti (poraz od Bazela pred  praznom Marakanom i volešnih 2:2 protiv prežaljenoh Strazbura) za dlaku ispao iz ludački jake grupe LE.

 

Ja naravno ne poznajem dobro ova pojačanja (kao ni svi ostali), ali prvorazredna senzacija bi bila da oni tako nešto urade.

Стојковић и Младеновић су играли озбиљне улоге у лигама петице? 

Оно што је разлика између овог и тог тима је да је он био пун играча који су касније сазрели, који су били недорасли тимовима који су били попуњени мањим талентима , а опет искуснијим играчима. У том смислу мислим да је овај тим јачи. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...