Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

 

 

Nama Palasios nije prošao, jer smo imali Bastu.

Nije bilo baš tako. Palacios je i te kako prošao, bio kratko na pripremama sa ekipom, zadovoljio sve... Ali je cifra od milion dolara (ne obeštećenja, već plate, ako se ne varam) bila nepremostiv problem prelaska kod nas.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni su super licitacije oko najboljeg tima u poslednjih xy godina. Pa u Zvezdu su dolazili igrači koji su imali značajno bolji pedigre i to odjednom (Salas, Barkos, Molina, Ailton, Bronovicki...), pa su se takve priče ubrzo izjalovile. 

 

Ovaj tim na papiru nije ni blizu Zenginom timu koji je dao 7-8 reprezentativaca i legitimnih igrača lige petice. 

Којих?

Link to comment

Meni u glavi 800k necega. Tad nam 500k ne bi ni bio neki problem koliko smo placali igrace.

 

Danas Palacios nije u Nestorovicevoj agenciji al pretpostavljam da je i on bio njegov.

Link to comment

Meni u glavi 800k necega. Tad nam 500k ne bi ni bio neki problem koliko smo placali igrace.

 

Danas Palacios nije u Nestorovicevoj agenciji al pretpostavljam da je i on bio njegov.

Југин.

Link to comment

Zanimljivo da je u B timu prednosto dobio Orlando nad Sikimom, kao i to da u oba tima nema Ruiza... kontam da jenegde na klupi, samo kojoj :)

 

Katai izjednacio protiv Pandura...

Link to comment

Zanimljivo da je u B timu prednosto dobio Orlando nad Sikimom, kao i to da u oba tima nema Ruiza... kontam da jenegde na klupi, samo kojoj :)

 

Katai izjednacio protiv Pandura...

Ала нас школују ти Румуни. :fantom:

Link to comment

Mislim da je cifra bila 500k usd. Verovatno nije imao pravog menadžera, čitaj Nestorović.

Meni u glavi 800k necega. Tad nam 500k ne bi ni bio neki problem koliko smo placali igrace.

 

Danas Palacios nije u Nestorovicevoj agenciji al pretpostavljam da je i on bio njegov.

Ubeđen sam da se pominjalo milion dolara. Što mu možda u to vreme dodje tih 800k, što pominje katamaran, ali eura. Kako god, sećam se da nije bilo teoretske šanse da mu plate to što je tražio.

 

Menadžera se ne sećam, moguće da je bio kod Nestorovića, ali sam ubeđen da je Vlada Jugović bio u celoj priči.

 

Edit: poručnik brži za Jugu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

Kad pomenuste Jugu i meni se cini da bi moglo da bude tako.

 

I internet slabo pamti palasiosa u Zvezdi al iskopah nesto

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=15187&page=27

 

http://mondo.rs/a67429/Sport/Fudbal/Palasios-ne-dolazi-u-Zvezdu.html

 

Priča se da je reprezentivac Hondurasa, koji je ostavio prilično dobar utisak na treninzima i dve prijateljske utakmice na pripremama u Austriji, tražio skoro 1,5 milion evra za trogodišnji ugovor. 

 

Tad smo opusteno davali te pare tako da je ovde samo stvar do procene ili nemogucnosti ugradnje pojedinih.,

Link to comment

Panduri ponovo vode. Lukovic napravio penal a insekt mi govori da je ucestvovao i u nesporazumu na levoj strani kod prvog gola. Ako bude napravio dovoljno sranja mozda na vreme shvate da je zreo za penziju.

Edited by katamaran
Link to comment

neko je dobio i crveni od nasih pre izjednacujuceg gola

 

 

 

sad su ispravili, izgleda da nije bio crveni

Edited by roux senyurt
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...