Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

milose, nismo pisali o tome da li ce neko od njih biti u 11 u oktobru, nego o cinjenici da smo svi manje vise vec uzeli kao gotovu stvar da odmah sad za kvalifikacije u 11 upadaju ovi novi igraci, a ispada npr srnic koji je bio standardan.

sve i da su sva ova pojacanja (koja se projektuju za prvih 11) zdravi, spremni i u formi, opet bi razlika u kvalitetu morala biti bas bas velika u njihovu korist u odnosu na starosedeoca koji je odigrao 90% i vise utakmica kao starter pa da ekipa dobije na kvalitetu

kratak je period (do kvalifikacija) za uigravanje, upoznavanje sa saigracima, trenerom, taktikom

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pisali ste da za Srnica nema mesta u 11, iako Grof nije ni objavio prvih 11. Nesto mislim da Grof planira prvih 14 ili 15 koji ce se rotirati najveci deo sezone. A kad odu Ibanjez, Vieira i Katai onda ce uci u tim Ristic/Milosevic, Srnic i verovatno Muce. Mozda cak zaigramo i bez klasicnog centarfora, jer ce nam ceo vezni red biti ubistveno efikasan, pa nam klasicni napadac i nece biti potreban

Edited by Milosh76
Link to comment

+1

a pogotovo je lako precrtan srnic koji je bio standardan u prvih 11 i po opstem misljenju itekako zadovoljio svojim igrama. zamenjen igracem koji je bukvalno juce dosao u klub, kog je verovatno malo ko i gledao (od zvezdinih navijaca) i vrlo upitne forme

 

Igrace oni koji su u tom trenutku najbolji, u cemu je problem? Kako god okrenes bolje je birati izmedju Ruiza i Srnica nego izmedju Srnica i Gavrica.

 

Ako ne udjemo u Ligu Sampiona, a bilo bi veliko iznenadjenje da udjemo, prodacemo mi nekoliko igraca da bismo isplatili ovaj tim na vreme. Za sada je Grof dobio lepu igracku pa neka kombinuje, on najbolje zna kako mu igraci izgledaju na pripremama i ko ce da igra kao starter na pocetku sezone.

Link to comment

 

Muče: Idem u Zvezdu zbog para

Argentinac Pablo Muče potvrdio je dolazak u Crvenu zvezdu, a kao glavni razlog naveo je novac.

 

:mellow: 

Link to comment

Kakva su oni sirotinja tamo, dođi bre Muče, ovde ima da plivaš u parama  :lolol:

 

 

 

"Nije da ne volim svoju zemlju, ali je ekonomska situacija u Argentini loša. U ovoj fazi karijere ekonomska strana ipak igra važnu ulogu u donošenju odluka", nije krio Muče, koji je već nastupao u Evropi, noseći dres turskog Kajzerispora.
Link to comment

Muce(nik) informisan kao Kostunica. :lolol:

 

Mada, Terzic zna da proda igraca, ako pokaze kod nas slicno onome sto je pokazivao u Kajzeriju uvaljace ga on za fine pare. Cudi me da se niko nije zaleteo da ga uzme, bar od turskih klubova. Sticajem okolnosti gledao sam u to vreme nekoliko utakmica Kajzerija, ovaj lik im je bio ubedljivo najbolji igrac.

Link to comment

aj da se nadamo da mu je fudbalski IQ daleko veći od onog nefudbalskog... :fantom:

 

Kakve veze ima IQ s tim, on valjda tacno zna za koje pare dolazi a cik neka probaju ovi nasi da mu ne plate to sto su mu obecali. Mi smo pretprosle godine izduvali Evropu zbog toga sto nismo placali igrace a UEFA dugo pamti. S obzirom da dolazi na pozajmicu gotovo sam siguran da ce on kod nas biti u izlogu i da je ideja da odigra kod nas ovu sezonu i da uzme neke lepe pare od nekog izdasnijeg kluba.

 

Mada me uopste ne bi zacudilo da Muce vrlo brzo postane veliki ljubimac navijaca. Opasan je napadac i vrlo atraktivan igrac, brz, agresivan, konkretan, odlican na lopti. Ako nije propao u Argentini ocekujem da nam bude najvece pojacanje od ovih sto smo doveli.

Link to comment

sve se bojim da bi ibanjez, hugo, donald, katai... bili tu da nisu placeni na vreme, kao sto ni fibel, kanga, ruiz i muce ne bi dolazili da se nisu raspitali i dobili bankarske garancije. nema tu vise zajebancije, eno bronovicki nas stigao posle nekih 8 godina, svih 800 k su morali da mu plate.

Link to comment

Ali ako dolazi na pozajmicu, onda ne moze da ima vecu platu ovde od one koju ima u timu za koji je vezan ugovorom. Meni se vise cini da je ovaj naslov izmisljen, jer pored ove citirane recenice govori i o uslovima zivota u Beogradu, izgleda da decko hoce neku vrstu stabilnosti za koju smatra da ne moze da je ima u Argentini, pritom verovatno i gleda u buducnost gde mu je veca ekonomska odskocna daska Zvezda nego Boka.

Link to comment

Tesko. Onaj tim sa Dekijem Stankovicem, Pericom i ekipom je bio dosta jaci. Na stranu to sto tek treba da vidimo kako ce se pokazati ovi novi stranci, osim Mucea koji je blistao kod Robija u Kajzeriju ovi drugi nemaju bas narocito respektabilan CV.

 

da, kada se pogleda iz sadasnje perspektive taj tim iz sezone 97/98 bio je vrlo jak, al nista nije mogao da uradi u prvenstvu zbog kriminalne simbioze kriminalnog obilica i partizana koji nije prezao ni od cega da zvezda ne uzme titulu. a tada je bila toliko jaca od njih, da je bespredmetno o tome diskutovati + onaj famozni ekeren od kojeg smo ispali volsebno, a kada bi posle toga igrali jos 10 puta sa njima, prosli bismo ih svih 10 puta.

 

deki, perica, njegus, bunja, drulic, cune, acimovic, bratislav zivkovic, jevric... realno bolji tim nego ovaj danas

Link to comment

Ali ako dolazi na pozajmicu, onda ne moze da ima vecu platu ovde od one koju ima u timu za koji je vezan ugovorom. Meni se vise cini da je ovaj naslov izmisljen, jer pored ove citirane recenice govori i o uslovima zivota u Beogradu, izgleda da decko hoce neku vrstu stabilnosti za koju smatra da ne moze da je ima u Argentini, pritom verovatno i gleda u buducnost gde mu je veca ekonomska odskocna daska Zvezda nego Boka.

 

On je u nekom cudnom odnosu sa klubom, prakticno je imovina tog njegovog menadzera, tako da taj ugovor ne mora nista da znaci. Juzna Amerika je divljina, nema tamo ni para ni pravne sigurnosti, koliko god da smo mi sirotinja za vecinu evropskih zemalja UEFA nam sedi za vratom kao i svima pa cemo ga platiti kao bela lala. No, kao sto rekoh, podjednako je realan scenario da se Muce uvuce pod kozu navijacima toliko da cemo zaliti za njim kad bude odlazio, pa mozda i pokusati da ga zadrzimo ako odmah ne bude nekih jacih ponuda. Bas dosta ocekujem od njega.

Link to comment

jos mi u glavi ono kad na obilicevom stadionu nisu smeli u svlacionicu da udju na poluvremenu

dobili smo sva tri puta vojvodinu i partizan uz cni mi se preko 20 datih golova a primljena mozda dva

i onaj Ljupkov tim je mogao biti dobar ali je bio bez iskustva i ocajno se pokazao u Evropi

jedino je Muslinov tim nesto pokazao, Kiev, Torpedo, Lester, Celta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...