Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

'dan komsije. Moze li neki info oko Dusana Zivkovica, bio kod vas, velika Grofova ocekivanja, pa pozajmice i tol'ko ... ?

Link to comment

Još Mouche i Mitrović i da se zatvara radnja. Nisam za dovođenje Kange, pre sam za razvoj Plavšića, ali ne mogu da kažem da mi je krivo kada dovedemo igrača sa solidnom reputacijom.

 

'dan komsije. Moze li neki info oko Dusana Zivkovica, bio kod vas, velika Grofova ocekivanja, pa pozajmice i tol'ko ... ?

 

Talentovan, lenj i voli noćni život. Može da bude nešto od njega ako promeni radne navike. Baš puno kritika je bilo na njegov odnos prema treningu i tokom pozajmice u Subotici.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Koliko ja znam dosta je obecavao al kazu da je lud u glavu i neradnik. Na jednim pripremama se bas nametao za prvi tim.

 

edit: 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdino-oruzje-koje-niko-nije-video-dusan-zivkovic-video/109159

 

Moze da ispadne opasan igrac ako se dozove pameti.

 

Još Mouche i Mitrović i da se zatvara radnja. Nisam za dovođenje Kange, pre sam za razvoj Plavšića, ali ne mogu da kažem da mi je krivo kada dovedemo igrača sa solidnom reputacijom.

 

 

Talentovan, lenj i voli noćni život. Može da bude nešto od njega ako promeni radne navike. Baš puno kritika je bilo na njegov odnos prema treningu i tokom pozajmice u Subotici.

 

Aj da vidimo kako ce ovi nasi da deluju na njega. Hvala za info  :thumbsup:

Link to comment

Taj Zivkovic ima vise mozga i znanja za fudbal nego li danasnji mediji gluposti i kicha al jbg. izgleda da ga nesto ne vole treneri..ko zna ko je u pravu..Levak pa puca,dribler.

Link to comment

Kanga Konga potpisao. Valjda su pogodili ime u ugovoru, posto na dresu pise Kanga, a on je rekao da mu je prezime Konga.

Valjda je to taj koga je Grof jurio sve ovo vreme :D

Link to comment

Kanga Konga potpisao. Valjda su pogodili ime u ugovoru, posto na dresu pise Kanga, a on je rekao da mu je prezime Konga.

Valjda je to taj koga je Grof jurio sve ovo vreme :D

 

Jeste, njega je hteo po svaku cenu. Ako Kanga pokaze iole od onoga sto je povremeno pokazivao da moze Zvezda ovakav manevar nije imala jos otkad su u njemu igrali Deki Stankovic i Njegus. Donald, Le Talek i Kanga su cvrsti igraci koji igraju u visokom ritmu, sva trojica znaju da igraju fudbal i lako mogu da igraju na svim pozicijama u manevru, veoma su dobri bez lopte i vrse veliki pritisak u presingu, odlicni su u duelu i imaju ogroman radijus kretanja, odgovorni su prema timu, prate igru i pokrivaju saigrace. Ta trojka ce nam biti srce tima u sledecoj godini, od njih ce sve da polazi i u napadu i u odbrani i to je sada odlicno pokriven,o s tim sto nijedan od njih nije neki kreativac pa ce proizvodnja golova i dalje uglavnom da zavisi od Vieire, Kataija, (ako ostanu) Srnica i Ruiza. Naravno, pod pretpostavkom da vise ne potpisemo nikoga u napadu.

 

Odbrana je sada dosta dobro zasticena linijom ispred ali i dalje ostaje da ta zadnja linija mora pod hitno da se sredi jer nesto ce i da prodje do njih. Vreme je da se ovaj Mitrovic pojavi i da konacno resimo idemo li u sezonu sa Petkovicem ili Stojkovicem na desnom beku, to su nam sada jedine dve problematicne pozicije u timu.

Link to comment

Najnoviji trac

 

 

interesantno da Darjan objavljuje na tviteru al ne i na portalu.

Edited by katamaran
Link to comment

Ili mu treba 3 meseca da raskine ugovor sa Palermom ili nece da bude na klupi ili smo mu mi ko zna koja opcija. U svakom slucaju, o Djurdjevicu nista novo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...