Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam pojma, ne navijam za Spartak :D

 

Na RSB kazu za Djurdjevica?

 

Info za Kangu i Mucea sam video na MCZ od likova koji retko grese.

Link to comment

Andrija Luković brzinski do startne postave preko Plavišića. Jesu pripremni mečevi, ali... Voli Božović krupne igrače u veznom redu. Biće interesantno kakva će biti uloga Lukovića ako dođe Kanga. Da li će se spuštati na poziciju ispod. Ne dopada mi se Plavšić na krilu, jer ne donosi prednost kao u veznom redu. Cvetković sva tri meča krenuo kao startni desni bek, Luković i Rendulić su se menjali na poziciji startera.

Link to comment

Zato sto je Petkovic opet povredjen. LeTalek i Fibel kao stoperi, Donald  i Lukovic u sredini, ispred Kanga, Katai, Ruiz i Vieira... ako dodje i Muce onda igraju poker, pa se rotiraju.

 

 

Navodno se ukida i pravilo 4+2 stranca, tj. exYu igraci su domaci, a bice dozvoljeno 6 stranaca. Mozda i Donaldu srede drzavljanstvo :D

Edited by Milosh76
Link to comment

mislim da bi bilo neozbiljno da, nakon ovog budzenja juznoamericko - africkim kvalitetom na vec postojeci kvalitet u ofanzivnom delu ekipe, ostave luneta.

+1 posebno sto su nam (startni) bekovi ofanzivno nastrojeni, lukovic sa svojim kiksevima, brzinom i radijusom kretanja je ozbiljan nedostatak, a to ce posebno dolaziti do izrazaja protiv ekipa sa brzim napadacima/krilima

 

 

Savo Pavicevic? Koji ce im on?

 

Kazu da dolazi i Djurdjevic.

? spartak subotica, ne spartak moskva :)

pavicevic je i u ovim godinama sasvim solidan stoper za ovaj jsl nivo fudbala, ne vidim cemu cudjenje

 

fino za djurdjevica ako je istina. mi sad (bar na papiru) imao i prilicnu dubinu u ekipi. napad, krila, vezni, golman na svakoj poziciji po dva, tri za nase uslove kvalitetna igraca

ako ristica zaista prebace  na levog beka, onda ostaje taj problem stopera i desnog beka

Link to comment

Andrija Luković brzinski do startne postave preko Plavišića. Jesu pripremni mečevi, ali... Voli Božović krupne igrače u veznom redu. Biće interesantno kakva će biti uloga Lukovića ako dođe Kanga. Da li će se spuštati na poziciju ispod. Ne dopada mi se Plavšić na krilu, jer ne donosi prednost kao u veznom redu. Cvetković sva tri meča krenuo kao startni desni bek, Luković i Rendulić su se menjali na poziciji startera.

 

Ako dodje Kanga Lukovic ce se spustiti na poziciju klupe. Ovaj tim + ako dodju Kanga, Mitrovic i onaj Muce ili kako se vec zove ce odraditi kvalifikacije a onda ce, cenim, svi za koje budemo imali ozbiljnije ponude otici, jer nama taj ulazak u grupe treba samo finansijski a ne i takmicarski. Pretpostavljam da im je ideja da od tih prodaja servisiraju ovaj tim a da se onda od tih evropskih para koje ce doci na kraju sezone, ako se plasiramo u grupe, napravi novi tim sa vec obezbedjenom bazom mladjih domacih igraca koji ce imati sezonu iza sebe. Da ne znamo s kim imamo posla u upravi Zvezde taj plan cak i ne bi izgledao lose.

Link to comment

Treba nam vala i takmicarski. Krajnje je vreme da se izvucemo iz onog zacaranog kruga sa koeficijentom.

 

i sam ulazak u neku grupu bice enorman takmicarski napredak u odnosu na zvezdine standarde, taman da kasnije u grupi osvojimo 0 bodova uz gol razliku 2:19. plasman u grupu znaci da moramo da eliminisemo tri protivnika (od cega dva vrlo ozbiljna), pa ce samo to biti veliko dostignuce. tesko da sada mozemo da razmisljamo o eventualnim performansama u grupi, znajuci kako je tezak put da se tamo uopste stigne sa ovakvim rejtingom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...