Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Овај Руиз млад дечко, могао би да буде најбоља роба у магацину, врло брзо. Тим са појачањима о којима се прича је конкурентан за пласман у ЛШ.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potpisao je na 3 godine. Ako ode na SP u Rusiju moze da bude zlatna koka, tim pre sto ce posle prvenstva imati jos godinu dana ugovor sa nama... do tada mora puno toga da se poklopi, ali ima dobar potencijal i sa finansijske strane, a ono sto je meni vaznije i sa sportske...

Link to comment

Potpisivanje Ruiza je prvi ambiciozni potpis koji pokazuje da su ovi nasi dripci bacili jake karte na ulazak u grupe neke od evropskih liga, u pitanju je igrac koji je malo zalutao po jacim klubovima ali je veoma dobar i talentovan fudbaler. Sa onim crncem iz Rusije kojeg planiraju i timom iz prosle godine iz kojeg ocigledno nece nista prodavati pre kraja kvalifikacija, Bozovicu je stavljen na raspolaganje tim kakav Zvezda odavno nije imala. Donald, Le Talek, Katai, Kanga, Ruiz i Vieira cine prilicno ozbiljnu, tehnicki izuzetnu, trkacki sposobnu i za nase uslove izuzetno kvalitetnu formaciju koja svasta nesto moze da odigra.

 

Ostaje da se vidi da li protiv ozbiljnijih ekipa oni mogu da daju vise nego sto Lukovic moze da kiksne pozadi.

Link to comment

Ostaje da se vidi da li protiv ozbiljnijih ekipa oni mogu da daju vise nego sto Lukovic moze da kiksne pozadi.

 

mislim da bi bilo neozbiljno da, nakon ovog budzenja juznoamericko - africkim kvalitetom na vec postojeci kvalitet u ofanzivnom delu ekipe, ostave luneta. valjda ce ovaj mitrovic rascivijati svoj status u neko dogledno vreme. citam da mersin zateze jer traze obestecenje, ali nije im ni u interesu da ovaj ostane jer su ispali u drugu ligu.

Link to comment

mislim da bi bilo neozbiljno da, nakon ovog budzenja juznoamericko - africkim kvalitetom na vec postojeci kvalitet u ofanzivnom delu ekipe, ostave luneta. valjda ce ovaj mitrovic rascivijati svoj status u neko dogledno vreme. citam da mersin zateze jer traze obestecenje, ali nije im ni u interesu da ovaj ostane jer su ispali u drugu ligu.

 

Cim traze stopera jasno je da se na Lukovica ne racuna kao na startera, samo se bojim da ovo cekanje Mitrovica predugo traje. Treba vremena da se uigra ta stoperska linija.

Link to comment

ako ne dodje na vreme, ja bih pre eksperimentisao™ sa le talekom kao drugim stoperom (pokazao je da to moze da igra), nego sa onakvim lukovicem, a strepnja mi je dublja od nade da ce biti bolji ove sezone.

Link to comment

ako ne dodje na vreme, ja bih pre eksperimentisao™ sa le talekom kao drugim stoperom (pokazao je da to moze da igra), nego sa onakvim lukovicem, a strepnja mi je dublja od nade da ce biti bolji ove sezone.

 

Protiv ovih Maltezana nije bitno ko ce da igra stopera ali za jace protivnike nam treba uigran stoperski tandem. Sto znaci da nikakvo eksperimentisanje nije bas dobra varijanta, osim ako Bozovic ne misli da gura Le Taleka na stopera kroz cele kvalifikacije. Ta pomeranja po pozicijama su ad hoc varijante, mogu da se probaju ponekad u zavisnosti od konkretne situacije ili taktike ali nisu narocito pozeljne.

Link to comment

naravno, racunam da ce doci mitrovic kad-tad, al za ovu situaciju dok ne dodje mozda bi se le talek i fibel bolje snasli zajedno (ako nista, makar zbog jezika i bolje komunikacije), nego sto sto bi to izgledalo u nekoj varijanti lukovic - fibel. ni ovaj fibel, bar koliko se meni cini, nije neki odvec startan i brz igrac, te bi sa lukovicem u kombinaciji to bilo vrlo nepovoljno, pa se nadam da ce se taj scenario svakako izbeci.

Link to comment

Protiv ovih Maltezana nije bitno ko ce da igra stopera ali za jace protivnike nam treba uigran stoperski tandem. Sto znaci da nikakvo eksperimentisanje nije bas dobra varijanta, osim ako Bozovic ne misli da gura Le Taleka na stopera kroz cele kvalifikacije. Ta pomeranja po pozicijama su ad hoc varijante, mogu da se probaju ponekad u zavisnosti od konkretne situacije ili taktike ali nisu narocito pozeljne.

 

Zavise i od klase igraca. Secam se onomad kako je matori Kafu s plaze bez priprema pokidao protiv nas u kvalifikaciji za LS.

Link to comment

Ovi su cetvrti u Ukrajini. Ozbiljan protivnik.

 

Koliko se secam na proslim pripremama smo igrali protiv nekih SLO amatera istog imena.

 

Nema zvuka?

Edited by katamaran
Link to comment

Sikima sa kreca za 2:1

 

edit: opa Djurdjo. Neko lep gol iz daljine za 3:1

 

edit 2: Poletanovic

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...