Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pa danas prepodne valjda.

 

Dosta mu je da ustane u 10 i da ima preglede do 14h, lagana klopa u Avalici pa u 15h pred novinare sa dresom i salom :D

 

Obično igrači malo odmore pred lekarski da im ne bi bili lošiji rezultati, plus što je valjda trebao da pregleda ugovor, eventualno srede određene papire. Retko kada se to radi za 12 sati. Da ne pričam da se ne zakazuje promocija bez već poptisanog (pred)ugovora.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obično igrači malo odmore pred lekarski da im ne bi bili lošiji rezultati, plus što je valjda trebao da pregleda ugovor, eventualno srede određene papire. Retko kada se to radi za 12 sati. Da ne pričam da se ne zakazuje promocija bez već poptisanog (pred)ugovora.

Naravno, kao sto se i ne ubijaju od rostilja pre pregleda :D

 

Ima prenos promocije na twitteru, pa kome nije blokirano, moze da prati...

 

0flsrS1.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment

Od Ruiza zaista očekujem da bude prevaga u timu. Baš mi je drago što je potpisao za nas. Slovio je za ozbiljnog talenta pre par godina, a verujem da može i da dodatno napreduje.

Link to comment

Potpisivanje Ruiza je prvi ambiciozni potpis koji pokazuje da su ovi nasi dripci bacili jake karte na ulazak u grupe neke od evropskih liga, u pitanju je igrac koji je malo zalutao po jacim klubovima ali je veoma dobar i talentovan fudbaler. Sa onim crncem iz Rusije kojeg planiraju i timom iz prosle godine iz kojeg ocigledno nece nista prodavati pre kraja kvalifikacija, Bozovicu je stavljen na raspolaganje tim kakav Zvezda odavno nije imala. Donald, Le Talek, Katai, Kanga, Ruiz i Vieira cine prilicno ozbiljnu, tehnicki izuzetnu, trkacki sposobnu i za nase uslove izuzetno kvalitetnu formaciju koja svasta nesto moze da odigra.

Link to comment

za nase uslove smo bili jaki i bez ovih pojacanja, ova pojacanja su tu da bi bili jaki i na evropskom nivou, barem sto se tice kvalifikacija, mada mi se cini da bi ovaj tim mogao da se nosi i sa timovima iz sredine tabele liga petice. stvarno verujem da konacno imamo pravu sansu. imali smo je i 2007. protiv rendzersa, ali tada je falio bolji tim i vise kvaliteta u napadu da bi u dve utakmice mogao da se da neki gol. sada bih rekao da nemamo rupu u timu. steta sto ovaj tim necemo gledati i u grupama, vec ce njih cetvorica otici posle kvalifikacija.

Link to comment

Sabanadzovic, Jugovic, Prosinecki. Savicevic, Binic, Pancev vs Donald, LeTalek, Katai, Kanga, Ruiz, Vieira.... opasni smo. Da nema Lukovica na stoperu, Petkovica na beku...bilo bi bas mocno...

Link to comment

za nase uslove smo bili jaki i bez ovih pojacanja, ova pojacanja su tu da bi bili jaki i na evropskom nivou, barem sto se tice kvalifikacija, mada mi se cini da bi ovaj tim mogao da se nosi i sa timovima iz sredine tabele liga petice. stvarno verujem da konacno imamo pravu sansu. imali smo je i 2007. protiv rendzersa, ali tada je falio bolji tim i vise kvaliteta u napadu da bi u dve utakmice mogao da se da neki gol. sada bih rekao da nemamo rupu u timu. steta sto ovaj tim necemo gledati i u grupama, vec ce njih cetvorica otici posle kvalifikacija.

 

Rekao sam za nase uslove a ne za nase takmicenje, ovo su va banque potpisi tipa Evropa ili bust. Ruiz i Kanga su kvalitetni igraci, ako se dobro uklope na osnovu koju vec cine Mic, Le Talek, Katai i Hugo uz neki povoljan zreb bi moglo biti i vrlo prijatnih iznenadjenja. Ono sto moze biti posebno dobra stvar je sto su u pitanju uglavnom stranci koji se nisu navikavali na nas pilicarski fudbal, tako da postoji i mogucnost da iznenadimo neku ekipu jacu od nas umesto da unapred skinemo gace i spremamo izjave za posle meca da smo dali 110% svojih mogucnosti ali nije bilo realno da izbacimo XY. Ovi momci ce svi da kidaju u Evropi da bi se preporucili bogatijim klubovima jer sumnjam da ce ih zadovoljiti transferi u Azerbejdzan, Poljsku ili Koreju gde obicno zavrsavaju nase precenjene vedete.

Link to comment

Rekao sam za nase uslove a ne za nase takmicenje, ovo su va banque potpisi tipa Evropa ili bust. Ruiz i Kanga su kvalitetni igraci, ako se dobro uklope na osnovu koju vec cine Mic, Le Talek, Katai i Hugo uz neki povoljan zreb bi moglo biti i vrlo prijatnih iznenadjenja. Ono sto moze biti posebno dobra stvar je sto su u pitanju uglavnom stranci koji se nisu navikavali na nas pilicarski fudbal, tako da postoji i mogucnost da iznenadimo neku ekipu jacu od nas umesto da unapred skinemo gace i spremamo izjave za posle meca da smo dali 110% svojih mogucnosti ali nije bilo realno da izbacimo XY. Ovi momci ce svi da kidaju u Evropi da bi se preporucili bogatijim klubovima jer sumnjam da ce ih zadovoljiti transferi u Azerbejdzan, Poljsku ili Koreju gde obicno zavrsavaju nase precenjene vedete.

 

naravno da je dobro sto su stranci, i to dobri, reklo bi se. recimo te pomenute 2007. napadali smo ligu sampiona sa detetom filipom, milankom raskovicem i burzogolom. i naravno da smo u dve utakmice stvorili jednu i po sansu, jednostavno se mora uloziti u kvalitet ako necemu zelis da se nadas. ili to, ili da se nadamo da ce i nas da usere kao partizan 2010. ali da useravanje hoce cesce da se desava, ne bi jednom usli u ligu sampiona u devet vezanih pokusaja.

Link to comment

Zar je moguce da ne mogu da obezbede obican stream za sopstveni youtube kanal... ?

 

Farmerke su deo imidza™ fudbalera, to sa klubom nema mnogo veze.

Link to comment
MUČE NAJAVIO DOLAZAK
NAPADAČ Palmeirasa Pablo Muče na društvenim mrežama poslao je poruku navijačima Crvene zvezde. 
- Moja odluka je - Zvezda. Dolazim! - napisao je Muče, koji bi mogao do kraja nedelje da stigne u Beograd i potpiše ugovor.

 

 

Novosti

 

Ja ne nadjoh nista na instagramu, tviteru ni fejsu. Izgleda da posle Mocarta(Hugo i Marsej) i Novosti pocele da izmisljaju postove na drustvenim mrezama.

 

edit:

 

 

Mada mislim da ce doci. Trazili smo ga mi i Amerika a njih je javno odbio.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...