Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Neces ga ni videti na aerodromu pre nego sto negde otputuje s ekipom posto je doleteo sinoc.

Nisam ubedjen u tu pricu. Izvalili bi ga novinari da je vec tu.

 

Navodno stize veceras.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neces ga ni videti na aerodromu pre nego sto negde otputuje s ekipom posto je doleteo sinoc.

 

:lolol:

 

Promakao novinarima i svrlja dan i po po Beogradu inkognito :)

 

Inace Mocart mi je pis zivi... u 3 dana 3 potpuno suprotne vesti od Ruiz potpisao, preko Zvezda izduvala, do predstavljanje sutra u 3 :D

 

@katamaran: To sto ga Darjan nije video ne znaci da nije stigao. Znam da citas i RSB, javio se neki momak da ga je video na letu iz Pariza i da ga je docekao Blazo... Blazo kao naivan, a ni skrivena kamera da ga izvali na aerodromu :)

Edited by adasevic
Link to comment

Citam i RSB al mi neko ko se tek registrovao da prica da vidja igrace po aerodromu nije previse pouzdan izvor.

 

Kazu da je Kanga dogovoren jos pre desetak dana al nikako ne uspevaju da mu srede vizu. Treba mu dati drzavljanstvo da covek lakse putuje.

Edited by katamaran
Link to comment

@katamaran: Ma zezam se za aerodrom. Nije on stigao tim letom a taj lik je odmah i banovan. Bitno je da je ruiz sada stigao i da ce biti danas promovisan. Meni se on svidja mnogo vie od svih ostalih pijacanja. Mogao bi da nam bude kapitalac...

Link to comment

@katamaran: Ma zezam se za aerodrom. Nije on stigao tim letom a taj lik je odmah i banovan. Bitno je da je ruiz sada stigao i da ce biti danas promovisan. Meni se on svidja mnogo vie od svih ostalih pijacanja. Mogao bi da nam bude kapitalac...

 

lik je banovan zato sto je napisao da je igrac sleteo? a inace igrac jeste sleteo, samo je taj lik javio da je sleteo pogresnim letom u odnosu na onaj kojim je stvarno sleteo, i zato je banovan?

Link to comment

Taj rsb je /bio/ opasna sekta

 

Mene banovalo kad sam pisao da bi Zvezda trebalo da plati stipendije deci žandarma Nebojše Trajkovića. Možda sam već spominjao tu za njih neprijatnu  epizodu, ali nema veze :fantom:

Edited by levi
Link to comment

lik je banovan zato sto je napisao da je igrac sleteo? a inace igrac jeste sleteo, samo je taj lik javio da je sleteo pogresnim letom u odnosu na onaj kojim je stvarno sleteo, i zato je banovan?

Njihovo pravilo™ je da insajder™ moze da bude samo neko iz njihove ekipe, a ne neko ko ima 1 post. Mozes da napises da sutra dolazi Mesi, ali ako Mesi ne dodje sutra, dobijas ban.

 

Cudno i besmisleno, ali je tako.

Link to comment

Posle bloods epizode meni je ok da se ne pusta bas svako da insajderise. Ono je bila maestralna trolcina.

 

Trenutno mi je MCZ bolji izvor informacija.

Edited by katamaran
Link to comment

Ima puno likova koji pale masu raznim insajderskim informacijama. Na rsbu pise bas puno ljudi pa takvi postovi dodatno guse pracenje foruma.

 

Sto se pozdanosti tice svako bira ono sto mu najvise odgovara. Isto vazi i za pisanje...

Link to comment

Pa danas prepodne valjda.

 

Dosta mu je da ustane u 10 i da ima preglede do 14h, lagana klopa u Avalici pa u 15h pred novinare sa dresom i salom :D

Link to comment

Meni je samo čudno da je igrač sinoć došao, a da je već danas predstavljanje. Lekarski pregledi?

 

Naravno da je cudno ali kad RSB kaze da je dosao kad RSB kaze da je dosao sve drugo je neistina i podzemni udari na klub od strane crno-bele hobotnice. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...