Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puma je skroz kul inace, ali ovo je... previse kreativno. 

 

Jebalo ih mjenjanje dresova svake godine, ovi u kojima smo igrali prosle su skroz super

Link to comment

Kazu da je Ruiz sleteo sinoc u 23:50 zajedno sa Blazom...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

iako ne sumnjam u grofova pojacanja, strepnja mi je dublja od nade da ce gruja, hugo i katai biti dostojno zamenjeni od strane kange, ruiza i muve (pod pretpostavkom da ce doci njih trojica), posebno golgeterski ucinak huga i kataia ce biti tesko nadoknadiv.  uz to, minus lucho, minus petkovic koji takodje tesko da ce biti zamenjeni boljim igracima, i nekako mi se cini da cemo na jesen imati slabiji tim nego prosle jeseni. strepim kako cemo izgledati u ligi sampiona   ^_^ i da li cemo biti ravnopravni

Link to comment

Prosetacemo se ligom sampiona...

 

Avramovski ipak otisao za Sloveniju :) Zverko ocekivano otpao. Na kraju cemo ga vuci do kraja ogromnog ugovora a necemo ni pokusati da ga igracki iskoristimo. Nije on ni blizu onako los kao sto je delovao poslednjih par utakmica.

Link to comment

vec imamo jednog sidrasa™ u vidu luneta kapitena, ne treba nam jos jedan. ajd doveli su fibela, ako i taj drugi stoper koji dodje bude bolji nego ovo sto je sada tu, pa makar na stoperima da budemo jaci nego prosle godine, kada je jedino tu skripelo. na kraju ce sampionski tim biti totalno promenjen u septembru, kako stvari stoje, iako sada deluje da imamo kontinuitet. izgleda da ce od sampionskog tima u septembru igrati samo donald, le talek i kahriman ako je uopste sigurno da ostaje, nisam video da je zvanicno produzio

Edited by Nikodije
Link to comment

Slazem se da Zverko nije dobar par sa kapitenom al ja ne bih menjao njega nego Luneta. Edson uopste nije tip igraca kakav nam je trebao al su ga genijalci kupili u panici kad su izduvali za Moleda i jos neke.

 

Mislim da Kahriman jos nije zvanicno produzio.

Edited by katamaran
Link to comment

Odbrambeni igrači: Aleksandar Luković, Marko Petković, Zoran Rendulić, Stefan Milošević, Luis Ibanjez, Miloš Cvetković, Tomas Fibel, Adam Mičel, Mihailo Ristić, Džošua Parker :lolol: , Dušan Anđelković <_< ;

 

Parkerica je jednostavno neuništiv... :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Ja bih rado da imamo krš dres, ali super kvalitetan tim.

 

Pa moramo nekako ubiti vreme dok ne pocnu da igraju.

 

Puma je skroz kul inace, ali ovo je... previse kreativno. 

 

Jebalo ih mjenjanje dresova svake godine, ovi u kojima smo igrali prosle su skroz super

 

Ajde, kako ti se svidja dizajn je subjektivna kategorija, ali jbt cepaju se kao da su od papira (i ne samo na ovom EP).

Link to comment

Nisam primjetio prije ovog sa Svajcarskom, a ni posle, a mislim i iskreno, boli me uvo. Svidjaju mi se daleko vise od Nike, Adidas i ostalih smaracina, mada mi ni to nije narocito bitno. Sto se mene tice, da imamo narednih 10 godina isti jednostavni prugasti dizajn - fine by me. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...