Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako dodje i bio bi transfer decenije. Igrao covek za reprezentaciju Argentine koju je nas najbolji igrac Ibanjez gledao samo na televiziji. Igrao protiv nekih levaka Ronaldinja i Nejmara. I odjednom nam nevalja a pojacanja u prosloj deceniji nam bila Salama, Mortadela, Oblanda, Asamoa, Caki, Gavra, Miric i ostali genijalci. Na prste jedne ruke se mogu nabrojati dobri igaraci u poslednjih 10 godina. Evandro, Katai, Hugo, Lucho, Kastiljo.

 

Doduse, igrao je za reprezentaciju samo na prijateljskim utakmicama, kada su pozivani bili igraci iz Argentinskog prvenstva.. Mislim, ne znam, vidjecemo, ali ja bih svakako sacekao sa proglasavanjem za nekakvo pojacanje decenije. Nisam siguran ni da ce biti najbolje pojacanje ove godine, a kamoli decenije

Link to comment

To stoji ali za nas je svakako kapitalno pojacanje jer tesko da cemo gledati Mesija, Iguaina, Di Mariju ili Maskerana na zapadu sa nasim dresom.

Link to comment

Gledam neki stari Muvin klip

 

 

Opasna leva noga al desnu bar tad uopste nije koristio.

 

edit: mozda nam on bude izvodio slobodnjake kad iode Ibanez. Ima pracku.

Edited by katamaran
Link to comment

Na twitteru mi rekose za Mouchea da je krilo, i u najkracem - veliki radnik, ali prosjecan igrac. Vjerovatno dovoljno da bude solidno pojacanje ali tesko vise od toga

 

Nesto kao Borha.

Link to comment

Pa da, to je moj prvi utisak, kao Srnic.

 

Mislim, ako je stvarno veliki radnik onda ne sumnjam da ce biti dobro pojacanje - sigurno ima dovoljno kvaliteta da bude u prvih 11, ali jedino sam skeptican da li ima dovoljno kvaliteta da pravi razliku™

Link to comment

Sad se pominje i Kecojevic kao mogucnost da dodje. Ko pre raskine ugovor, on sa Cirihom ili Mitrovic sa Mersinom, dolazi kod nas.

 

Krenula prica o novim dresovima koji lice na Arsenalove, lik sa RSB je napravio nasu varijantu

 

Cl4_Zmbr_XIAADudt.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...