Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ovo je i logicno. Pre bih Ruiza al valjda i muva zna nesto.

 

Ruiz bi mogao lepo i da se proda jednog dana.

 

edit:

 

http://everardoherrera.com/index.php/75-noticia-2/22013-prensa-turca-adelanta-supuesto-fichaje-de-john-jairo-ruiz-con-el-kayserispor

 

Mogu turske buregdzije da kenjaju ko i nase (pre manje od 24h pisali da je Ruiz Zvezdin) al cim se pojavljuje Mouche odjednom bice da ode u Tursku. Ako jos postoji tema o Kajzeriju na forumu preseliti je na deponiju.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kazu da jos nismo izvisili za Ruiza. Navodno smo dogovorili sa njim al se posle pojavio Kajzeri koji sasvim sigurno moze da ponudi vecu platu.

 

Ce gi vidimo sta ce tu da bude al nije on jos u Kajzeriju.

Link to comment

sada sam pretrcao preko onoga sto se danas pisalo na rsb, i zabolela me glava od gomiletine glupavih postova, a zapravo nista se nije desilo u klubu sto se tice igraca

 

neko tu namerno pravi zbrku, nemam drugo objasnjenje.

 

a ovaj kajzeri je interesantan, otimali™ su pre neki dan leonarda, a sada se navrzli i na ovog naseg™ ruiza.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ono sto sam ja okacio je od juce.

 

edit: sad vidim da je ovo moje neki medij na spanskom koji se poziva na turke

 

edit2: sajt koji prati Kostarikanski fudbal.

 

edit 3: ovo je na Ruizovoj tm stranici od danas

 

The main Turkish sports media say John Jairo Ruiz would have an agreement in principle with Kayserispor 

 

Nisam uspeo da izguglam bilo sta u tim medijima.

Edited by katamaran
Link to comment

Za nindza kornjacu smo samo od ludog Pante culi za Turke. Ruiz se definitivno pominjao u njihovim medijima

 

http://www.futbolarena.com/index/john-jairo-ruiz-barrantes

 

smaraci blokiraju desni klik 

 

edit: bar sam utvrdio da su ove dve vesti 13. i 16. jun

 

edit: moram da kopiram komentar sa Mocarta. Vezano za Nikodijevu teoriju

 

 

'Kanga se u ovim trenucima nalazi na pregovorima sa francuskim drugoligašem''....Terza madjija,velicajte ga i dalje ;) Nas Iglica kako ga vi zovete,dovede Leonarda,dobio bitku sa Kajzerijem,tek sad se vidi kako se vodi posao,i ako sam imao neke dileme da je Ivica los,sad vidim da je za Terzica Murinjo licno glavom i petom! Doveo Gogua,Evertona,Leonarda,najavljivao Mihajlovica kao najvecu bombu,a vi ste mu se svi smejali. Je*o vas nesposobni Terza,Ilijev je tata mata za njega,ni sam nisam verovao u to,ali se vidi ko dan kako ko radi! Sva sreca pa imate dobar tim,inace,bila bi druga pesma.

 

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...