Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Smejali ste se kad sam pre par nedelja prepisao ovo od insajedera :)

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-pronasla-desnog-beka-novi-fudbalski-zivot-dzosue-parkera/139087

 

bio sam ubedjen da je Gavrincha kad ono stvarno Parker

Ластишар чита ППП.

 

Dobro, treba prodati Huga i poslati klinca na JSL mesare, jel to ideja?

Seti se kako je Luka Jovic prosao na Derbiju!

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Читај шта је краљ у ретким луцидним моментима написао.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja bih voleo da vidim Sikimu i Orlanda sto dalje od Zvezde, a Joveljica na klupi i da povremeno ulazi 15ak min i skuplja iskustvo, ali mislim da je rano za to.

 

Grof je pokazao da zna sta radi, pa cu mu dati kredit da njega i ostale klince ubacuje po sopstvenom nahodjenju. On ima uvid u spremnost mladih igraca i sigurno je najpozvaniji da o tome odluci.

 

Ima par stvari u njegovim odlukama koje mi se ne svidjaju, npr produzenje ugovora sa Sikimicem, ali sa tim mogu samo da se ne slozim.

 

Ako je Posrbica tu, nek on kaze neku rec o Joveljicu, jer sigurno vise prati omladince od mene,a za kralja ne znam.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Pele je sa 17 bio svetski prvak.

Da, Pele je najbolji zivi igrac u istoriji, naravno da je igrao sa 17 za reprezentaciju i bio prvak Sveta. On je jedan od milion...

 

Doveli smo Ruiza, Kanga uskoro, kockice se sklapaju i to pre odlaska u Sloveniju. Skoro mi dodje da cestitam Upravi...

 

Usketov mali jeste spic, moze i krilo, ali sa preko 190, pre je spic...

Edited by Milosh76
Link to comment

Nema ni 17 godina, malo je rano za forsiranje... i da je Pele bilo bi rano...

 

 

Da, Pele je najbolji zivi igrac u istoriji, naravno da je igrao sa 17 za reprezentaciju i bio prvak Sveta. 

 

giphy.gif

Link to comment

Šta smo mi petljali ovo leto sa špicevima nikome nije jasno. Hugo će otići i verovatno će dovesti inostrano pojačanje do kraja prelaznog roka. Zašto su produžili Sikimića, ako su potpisivali Vučićevića i imali dogovor sa Đurđevićem, nikome nije jasno. Na sve to imamo i Joveljića. Koliko mogu Joveljić i Vučićević je pitanje, ali trenutna postavka stvari ne obećava. Na sve to, tu je i Orlandić kojeg gledaju nekako da utope.

Link to comment

rsb trokira zbog price o pojacanjima. Koliko sam uspeo da vidim pored Kange i Ruiza pominje se Mouche. Uhvatim da guglam ovog poslednjeg kad ono

 

220px-Sarcophaga_carnaria_(Reynaldo).jpg

 

Muva je verovatno zamena za Huga mada koliko vidim uglavnom igra krilo.

Edited by katamaran
Link to comment

Trebalo bi da je taj. Meni se i cini da je pisalo Mouche na desnom krilu iza Terze na zrebu.

 

edit: 0:35

 

Mouche pa ispod uokvireno Ruiz pa Katai u pravougaoniku.

 

Bila je prica da je Mouche zamena za Ruiza ili Kangu ako ispale a sad izgleda dolaze sva trojica.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...