Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prekrajanje tima sa Poletanovićem i Lukovićem kao podršci Donaldu i Le Tallecu, kao i očekivana prodaja Ibañeza i neprodužavanje ugovora sa Anđelkovićem, meni se signal da će Ristić biti levi bek u narednoj sezoni.

 

Kratak izveštaj sa današnjeg meča, od osobe kojoj verujem i koja je sklona kritici: "Štoper sa ekstra fizikom. Zna i lopte - super gol. Taktika i uigranost? Sikimić se ozbiljno napromašivao. U drugom, golman primio gol iz slobodnog, slučajan. Štoperi par puta ispali. Zec školovan igrač, igraće ako Lučo ode. Makedonac opet pokazao da zna fudbal, slabiji bez lopte. Matos igra dobro, nikada mi neće biti jasno kako sa tim potencijalom ne prolazi. Parker i dalje ima problem u glavi. Vidi se da tim ima najviše potencijala u zadnjih deset godina, ako ih ne rasprodaju. Neki 94, Gavra ili sličan se dobro kretao. Zadovoljili, uglavnom. Deluju baš kao moćan tim. Ugo dečačić van terena."

 

Zec je Milošević, 94 je Jovović ako se ne varam.

Link to comment

94 sasvim dobar, ja nisam bio siguran ko je u pitanju. Fibel deluje dobro. Lukovic je i ovoj konkurenciji uspeo da napravi jedan, a cini mi se i dva katastrofalna poteza. Katai, nije trebao da igra zbog toga sto su orlando i parker u ovoj konkurenciji superiorni a sta reci za njega. Ova poslednja recenica je i odgovor zasto ne vredi detaljnije komentarisati ucinak igraca..

Link to comment

cemu sluzi poletanovic na jednogodisnjoj pozajmici?

 

На којој позицији видите себе у Црвеној звезди?

– Не знам коју ћемо формацију играти. Највише волим да играм са саиграчем у линији, како кажу Белгијанци ,,бокс у бокс”. Играо сам у Генту неколико пута штопера на пријатељским мечевима. Добро сам се сналазио, али не волим да играм у одбрани. Уколико, пак, тренер Божовић буде имао такав захтев, наравно, играћу све што буде тражио – јасан је Полетановић. 

 

Polivalentan.

Link to comment

Planiraju li Joveljića za prvi tim? Koliko je on visok? Delovao mi je među višima u generaciji. Mogli su lepo umesto Sikimića da ga isforsiraju. 

Link to comment

Nije rano da igra po 10-20 minuta, ako je dobar i talentovan. On je 99 godiste, a Vlahovic koji je 2000 je vec igrao dosta u jsl. Jeste da je on dobio mozda prerano sansu, ali nije imao ko drugi da igra.

Link to comment

Ma otkud prerano. Mali je naljbolje što se Partizanu desilo ove godine. A ti Miloše, Pele je najgori primer koji si mogao da daš.

 

Zvezda apsolutno mora da promoviše 1-2 klinca po sezoni. Barselona ne mora, pa i u njih igrač neretko igra debituje sa 17.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Nije Pele primer, nego poredjenje, jos je rano za Joveljica, nek trenira i skuplja snagu i znanje na treninzima, a nek igra sa svojom generacijom. Vreme radi za njega, rano je da se gura u vatru, moze da propadne ili da umisli da je faca... Imas dosta primera u poslednjih par godina.

Link to comment

Sto godina foruma, still Dragan O'Kuka fraze.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobro, treba prodati Huga i poslati klinca na JSL mesare, jel to ideja?

Seti se kako je Luka Jovic prosao na Derbiju!

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...