Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

konacno da i dzajkara odradi neki transfer koristan po zvezdu

Dzaja prvo bio clan SKJ, pa onda kod Vuka Draskovica i sada u SNS.  Sto bi rekli u Sumadiji: "I vidra, i ovca."

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzaja prvo bio clan SKJ, pa onda kod Vuka Draskovica i sada u SNS.  Sto bi rekli u Sumadiji: "I vidra, i ovca."

Овца. Нажалост.

Link to comment

 

 

 

pa nije. to je covek od 28 godina, tesko je tu uzeti bas 5 miliona obestecenja. i ovo je dobro. odlican posao je tu uradjen, doveden igrac, zavrsio posao, otisao, uzeto za njega milion i po, strava. kad bi tako sa svakim strancem, gde bi nam bio kraj. mnooooogo veca verovatnoca dosad je bila da stranac postane makedonac i stane u red kako bi naplatio svoj ugovor prethodno ne odigravsi apsolutno nista, nego da stranac odigra odlicno, i  da se za njega dobije milion i po obestecenja.

 

Ovo je, naravno, besmisleno na više nivoa,al mrzi me i da pišem opširnije.

Najjači mi je oduvek bio "argument"-pa jbt on ima 28 godina...dobro je da su i 100 evra dali za takvu matoru drtinu...

Jbg, važno je da uđemo u tu LŠ,tamo može da odigra i Noj, Rile, Pera,Žika, kakve veze ima...

Link to comment

Ovo je, naravno, besmisleno na više nivoa,al mrzi me i da pišem opširnije.

Najjači mi je oduvek bio "argument"-pa jbt on ima 28 godina...dobro je da su i 100 evra dali za takvu matoru drtinu...

Jbg, važno je da uđemo u tu LŠ,tamo može da odigra i Noj, Rile, Pera,Žika, kakve veze ima...

 

pisi opsirnije, zadivi me argumentom zasto bi neko hteo da plati 28-godisnjeg igraca, koji u cv-u ima hrvatsku, madjarsku i srpsku ligu 3-4 miliona, ili sa koliko bi ti vec bio zadovoljan. a pritom svi zainteresovani znaju da je lucho na prodaju, da nam gori, i da nismo u poziciji da nabijamo cenu. milion i po je dobar posao, a ako stvarno izvuku dva i po, to je fantazija. mada mi se milion i po cini realnije

Link to comment

Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Blažo Raosavljević istakao je za "Blic" da su crveno-beli blizu prodaje Luisa Ibanjeza.

 

"Blizu smo toga da ga prodamo, ali će on ostati u klubu sigurno do kraja kvalifikacija. Imamo ponude i Trabzona i Bešiktaša, a najverovatnije ćemo prihvatiti onu koju je uputila uprava Bešiktaša", rekao je Radosavljević za "Blic".

 

On je istakao da postoje ponude i za druge igrače srpskog prvaka.

 

"Ima ponuda i za ostale naše fudbalere, ali čak i da ih prihvatimo, oni sigurno neće otići pre kraja kvalifikacija. Što se tiče dolazaka, verujem da ćemo sve završiti do kraja nedelje, ili početkom sledeće. Tu pre svega mislim na Kangu, on bi trebalo dap otpiše do kraja ove sedmice. Blizu smo dogovora i sa Mitrovićem iz Marsina, ali on još uvek ne može da se dogovori sa čelnicima turskog kluba oko papira", zaključio je sportski direktor beogradskih crveno-belih.

 

ne svidja mi se sto ne pominje Ruiza

Link to comment

pisi opsirnije, zadivi me argumentom zasto bi neko hteo da plati 28-godisnjeg igraca, koji u cv-u ima hrvatsku, madjarsku i srpsku ligu 3-4 miliona, ili sa koliko bi ti vec bio zadovoljan. a pritom svi zainteresovani znaju da je lucho na prodaju, da nam gori, i da nismo u poziciji da nabijamo cenu. milion i po je dobar posao, a ako stvarno izvuku dva i po, to je fantazija. mada mi se milion i po cini realnije

 

Tu ti je od značaja to što smo mi bankrot sirotinja, koja nikad u novijoj istoriji nije rekla ne, više nego to koliko Lučano ima godina

Link to comment

Sa RSB

"У договору са клубом, екипу Црвене звезде ће напустити играчи који нису били у првом плану: Едсон да Силва, Душан Анђелковић, Саша Стојановић, Џошуа Паркер, Ненад Гаврић и Петар Орландић"

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Tu ti je od značaja to što smo mi bankrot sirotinja, koja nikad u novijoj istoriji nije rekla ne, više nego to koliko Lučano ima godina

 

ok, sirotinja, al mladjahni gruja otisao za 6 miliona. nismo morali da ga damo za milion i po.

Link to comment

bar je to poslo za saniranje dugova,zar ne?

npr neka fabrika u srbiji i ona proda deo imovine ili prava da bi opstala na trzistu?

nemojte samo spominjati barsu ili real

isto vazi za partizan

ali u manjoj meri,ipak.

to je sigurno kriv tole

niko drugi

Link to comment

ok, sirotinja, al mladjahni gruja otisao za 6 miliona. nismo morali da ga damo za milion i po.

Nudio ga je ovde vazda hvaljeni magacioner prošlog leta za milion do milion i po, ali nije hteo Marko da ide.
Link to comment

Vodimo 5-0 protiv nejakih domacina... prijateljska, proslava 100 godina Hajduka iz Beske

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...