Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nije katastrofa posao al definitivno mislim da je moglo da se uzme znacajno vise para. Ne kapiram sto su uopste zurili sa prodajom ako ga vec ne daju do kraja avgusta. Eventualno ako hitno treba lova zbog drugih pojacanja a ovi pristali da plate odmah i da ga cekaju do kraja avgusta.

 

 

Vratismo malo Cuki za corisanje igraca. 

tTPasxo.jpg

 

Terza napunio magacin potencijalnim zlatnim kokama. Bas imamo dosta talentovanih klinaca. Za Vucicevica je Brondbi navodno jesenas nudio milion evra Cukarickom

 

http://sport.rs/13119-milion-evra-za-vucicevica/

 

Posle je bio na probi u Atletiku. Ocigledno se mnogo ocekuje od njega.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije katastrofa posao al definitivno mislim da je moglo da se uzme znacajno vise para. Ne kapiram sto su uopste zurili sa prodajom ako ga vec ne daju do kraja avgusta. Eventualno ako hitno treba lova zbog drugih pojacanja a ovi pristali da plate odmah i da ga cekaju do kraja avgusta.

 

pa eto, odgovorio si sam. ovi placaju odmah i ostavljaju ga ovde da zavrsi kvalifikacije, a da je moglo da se uzme vise, uzelo bi se vise i to je to. moci ce mirno da odigra znajuci da je zavrsio transfer, a lucho mi deluje kao momak koji ce posteno da odigra do kraja za zvezdu bez obzira sto se prodao, obaska sto ga i u zvezdi cekaju premije ako udjemo u ls ili le, pa mu je i to motiv.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kad smo kod talentovanih klinaca...

 

http://sport.rs/27450-cuka-ucenjuje-vucicevica/

 

– Vanja je došao u Čukarički pre dve i po godine iz OFK Beograda. Na Karaburmi je bio jedan od boljih igrača u svojoj generaciji i zajedno sa Petrom Milićem golgeter ekipe. 

 

Zaintrigiralo me gde je sad taj Milic

 

http://www.transfermarkt.co.uk/petar-milic/profil/spieler/343964

 

naravno kod Terze u magacinu  :ziga:

 

edit: sad se secam da je to onaj sto smo ga jesenas doveli

 

 

Jako zanimljivo deluje na klipu.

Edited by katamaran
Link to comment

Potpisao i Poletanovic, pozajmica sa pravom otkupa.

 

Stranci dolaze "sutra", samo sto to nikako da dodje. Mozda to ima veze sa prodajom Ibanjeza ispod cene... nama hitno, njima se ne zuri, pa prihvatamo i ono sto nam ne odgovara 100%

Link to comment

Moguce da strendzeri cekaju da im isteknu ugovori (kraj juna). Valjda smo doveli nekog ko dobro izvodi prekide.

 

Imam osecaj da ce Milosevic biti dobra zamena za Luca.

Edited by katamaran
Link to comment

kod maminja je verovatno uzimao vise nego sto ce u turskoj  :)

 

pod pretpostavkom da noj ide, to onda znaci da levo imamo samo milosevica? mozda i ristica definitivno prebace levo, to bi bilo dobro. vec je pisano zasto je bolje da on bude dobar levi bek nego prosecan vezni

Link to comment

Ristica valjda vec odavno ubedjuju da treba da igra beka mada je ranije bila prica da ce njega gledati da prodaju.

Риле да је мало мудрији би био стандардни леви спољни код Муслина у Русији. Измишљен за ту позицију и Ћелавца.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...