Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

"...Stefan Milošević je zadužio dres sa brojem 21, ugovor sa crveno-belima potpisao na četiri godine, a kako se ranije pominjalo, Spartaku će pripasti obeštećenje od 300.000 evra, uz određeni procenat od naredne prodaje..."

 

...

 

"...Mladi Stefan Milošević (21), u junu angažovan iz Spartaka, nalazi se u planovima svog bivšeg kluba, spremnog da ga angažuje na pozajmicu do kraja sezone.
„Pričao sam sa direktorom Zvezdanom Terzićem, pominjalo se da odem u Spartak. Bio sam tamo i znam kako je, bolje je da se borim ovde za mesto. Konkurencija je jaka, ali nema predaje“, rekao je Milošević u izjavi za Sportski žurnal, koji navodi da će status fudbalera biti definisan po povratku crveno-belih sa priprema iz kiparskog Pafosa"

 

:fantom:

Link to comment

Crvena zvezda ima novog desnog beka! U pitanju je Mateus Viveiros koji stiže iz Sao Paula i potpisaće ugovor sa srpskim šampionom na četiri i po godine, potvrđeno je MOZZART Sportu sa stadiona Rajko Mitić.

Viveiros je rođen 1998. godine,  član je Sao Paula, a bio je i kadetski reprezentativac Brazila.

 

Link to comment

Muceni Milosevic taman smisli kako sebi da poveca sanse da se dokopa terena a Teza madjija ga zajebe i dovede desnog beka

 

Милошевић: Могу да играм и на десној страни, надамо се дуплој круни

 

Link to comment

"Verovatno ćemo imati problem sa likvidnošću, ali smo naučili smo da se snalazimo u teškim finansijskim vremenima, tako da ćemo izgurati. Imamo plan kako da dođemo do novca da bismo što mirnije završili prolećni deo. Biće teško i treba vremena da se Zvezda finansijski oporavi. Ali u boljoj smo poziciji nego pre godinu, dve ili tri", rekao je Terzić novinarima na Kipru.

 

"Kreditom se dobija da funkcionišete s tuđim parama. Na primer, imamo ponudu ozbiljnog engleskog kluba za Uroša Račića. Da li je pametnije prodati ga ili uzeti kredit od banke? Sa kreditom se postiže da se igrači ne prodaju upola cene, već da možemo da finansiramo sezonu, a da ne prodajemo Račića, za koga je teško formirati cenu jer je odigrao šest utakmica. Da li je to milion evra? A, može da bude pet", kazao je Terzić.

 

"Zvezdi je potrebno milion evra mesečno za život. Dug varira, a važno je da smo zaustavili trend rasta. Ne smemo da trošimo više nego što zarađujemo. Duša me boli što su prodati Marko Grujić i Aleksandar Katai, ali je situacija takva da moramo da prodamo najkvalitetnije. Tako će biti i u narednom periodu", rekao je Terzić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...