Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napustio nas je omladinac Momcilo Krstic...a sad malo vesti iz buducnosti...

 

 

Povratak u svoju kuću: Krstić se vratio u Zvezdu!

31.08.2025 00:00 | mozzartsport.com

 

 

„Pregovori su bili dugi, ali važno je da smo dobili veliko pojačanje“, rekao je Kostadin Terzić

 
 
Veličina slova A A A
 

Poslastica je stigla u finišu prelaznog roka: pregvori su bili dugi i teški, ali na kraju Momčilo Krstić se obavezao na trogodišnju vernost Crvenoj zvezdi.

 

On je parafirao ugovor sa matičnim klubom u društvu predsednika Slavoljuba Đorđevića.

 

"Veoma sam srećan što sam se vratio među crveno-bele, Zvezda je moja druga kuća. Želeo sam da se sve ovo što pre završi, malo se odužilo, ali šta je tu je, na kraju je sve ispalo dobro i srećan sam što ću konačno zaigrati u dresu kluba koji mi je u srcu.", rekao je Krstić novinarima na stadionu "Rajko Mitić".

„Jeste da je bilo teško, ali smo na kraju završili posao na obostrano zadovoljstvo. Imali smo uslove, predsednik Rada Predrag Luka je imao svoje. Važno je da je Crvena zvezda na kraju dobila ogromno pojačanje na kojem je insistirao trener Đorđe Tutorić“, poručio je sportski direktor Crvene zvezde Kostadin Terzić.

 

Kao što je ranije poznato Crvena zvezda će platiti Radu na ime obeštećenja 900.000 evra uz 57 posto od naredne prodaje, naravno Zvezda se obavezala i da pošalje Radu još 5 omladinaca koje će kasnije moći ponovo da im preproda.

 

 

 

P.S. kradeno sa B92 foruma :D

Link to comment

Boško je mlađi od Milijaša, plus verovatno može mnogo više. Hoću da kažem da treba još par godina da propada da bi došao na nivo da igra za Zvezdu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...