Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

liga sampiona mozda i nije dostizna, ali bunjketov rekord od 12 tona drvne gradje po prelaznom roku se opasno trese!

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se ne secam da smo ikada imali vise igraca. Bunja jeste doveo puno, al se pre toga razbezalo skoro sve. Sad jedva da je neko otisao, a novi stizu li stizu... Jedino da je taktika da mozemo da sami napravimo ligu, pa da pogasimo ostalu boraniju... 

 

Ipak, uspeli smo da u moru igraca koje imamo, imamo samo jednog desnog beka, koji je sklon povredama, i stopere gde se nadamo da ce bar taj Fimpong ispasti ok a drugi ce nam biti veyni igrac. 

 

Sam tim ce biti jak. Ja kao najveci fan Milijasa sam naravno zadovoljan sto ce Miki ponovo da trci u Zvezdinom dresu i da nas predvodi na putu za LS :) 

 

Manojlovic - Ristic (Noj), Le Talek, Frimpong, Petkovic - Donald, Milijas, Kanga - Plavsic, Ruiz, Boace

 

Tu realno Plavsic nece biti u prvih 11, nego Srna, Vujaklija ili Milic. Ako se Boace pokaze kao nespreman, tu je Sikima ko zapeta puska...

Link to comment

Ja kao najveci fan Milijasa sam naravno zadovoljan sto ce Miki ponovo da trci u Zvezdinom dresu i da nas predvodi na putu za LS :)

 

 

meni je ovo jako posto nisam nesto vidjao da je miki nekada negde trcao, u zvezdinom dresu ili bilo kom drugom. a posebno sam siguran da nece protrcati u 35. godini ako nije trcao sa 25. a da ce biti dugih lopti jako i nikome, bice, samo ne znam ko tome moze da se raduje

Edited by Nikodije
Link to comment

meni je ovo jako posto nisam nesto vidjao da je miki nekada negde trcao, u zvezdinom dresu ili bilo kom drugom. a posebno sam siguran da nece protrcati u 35. godini ako nije trcao sa 25. a da ce biti dugih lopti jako i nikome, bice, samo ne znam ko tome moze da se raduje

Podsjeticu te da pricas o najboljem strancu u istoriji Volverhemptona! :fantom:

Link to comment

Evo ga i Planic skoro pa dosao,..

 

Trener Miodrag Božović je poručio sportskom sektoru da se završi posao sa Vojvodinom i posle dve godine, na “Marakanu” vrati defanzivca Bogdana Planića.

Izgleda da se stiglo na pola puta i na potezu je rukovodstvo šampiona, koje za kupovinu Planića treba da izdvoji 170.000 evra.

 

Sa njim to je 8 igraca... a prodadosmo... Huga... i nikog vise... ostali otisli na "oprost duga i ciste papire" uz tuzbu za godinu-dve

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...