Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Cekaj,u beograd dodje exurzija djaka(kosarkasa,sta bilo) iz unutrasnjosti ili republike srpske vi ih dovedete na kosarkasku utakmicu zvezde, raznorazne promcije na tekmama,uvek neka prica postoji, mislim da i na trafikama mozete naci rekvizite poput salova,majci,kacketa itd. Razne koreografije sto na kk sto na fk...sta je to ako nije dobar marketing? Naravno mislim da su u vecem delu incijatori i izvrsioci svega toga navijaci.

Edit: uvek neki pokloni igracima,bivsim igracima,vodjenje racuna o posebnim datumima itd...na tu vrstu marketinga mislim

Sve je to lepo i jeste plus za marketing(vise za kk mnogo manje za fk), ali recimo zasto se ne prodaje kalendar fk na kioscima, kao prosle godine, ili na Gasprom pumpama koji je generalni sponzor, nego samo u shopu u BG? Ili cena dresova iz proslih sezona ili kontakt sa clanstvom i sl. To kosta jako malo, oni ne rade nista po tom pitanju.

Organizovanje ekskurzija i poseta muzeju ili hali ili stadionu je lako organizovati, to se samo prodaje, a bilo kakva kreativnost je 0, mnogo vise fk nego kk marketing

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da Balerina dobija extra bajate informacije, nista od Cileanca. Bila je ponuda, ali se nismo dogovorili... Spali smo na Milijasa, ako raskine ugovor sa Kinezima i ako pristane da dodje kod nas.

 

- Zahvalan sam Bogu što mi je pružio priliku da igram za Crvenu zvezdu, nekadašnjeg prvaka Evrope. Daću sve od sebe da se pokažem u najboljem svetlu, jedva čekam da debitujem - rekao je Boakje.

Edited by Milosh76
Link to comment

Valjda Italijanima pripada milion od moguceg transfera iz Zvezde. Sigurno necemo dati milion za njega, taj novac sluzi za lokalnu redistribuciju.

Skroz ok aranzman. U najgorem slucaju ce otici za dzabe posle 18 meseci i cak ni tada ne bi lose prosli jer je za dzabe i dosao.

 

Plus imamo mogucnost da ga prodamo za 1.5, 2, 5, 10.. mEleona u nekom trenutku. Sve i da ga prodamo za 1.5 posle recimo 12 meseci sasvim bi lepo prosli.

Link to comment

 

 

Plus imamo mogucnost da ga prodamo za 1.5, 2, 5, 10.. mEleona u nekom trenutku. Sve i da ga prodamo za 1.5 posle recimo 12 meseci sasvim bi lepo prosli.

 

Jbt kako se toga nije setio njegov aktuelni klub...kakvi jebeni paceri... :isuse:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makar smo poznati po prodajama između 2 i 10 miliona evara... :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Cenis da nismo bolji izlog od Latine?

 

Sta je rizik u celoj prici? Da ode za dz a tako je skupo placen?

 

Za prvo-ne previše.

Za drugo- ne bih se pouzdao u "uslove" koje objavljuju naši mediji; sve i da je tako-ne možemo mi njega da prodajemo sve dok ga ne otkupimo. A nećemo ga otkupiti- evo potpisujem odmah. Videti pod Ugo, Dauda, Mouče, Borha+milion drugih...

Treće- sve i da je ovaj Ganac najveći car- krajnje je besmisleno da u jednom prelaznom roku kupiš 4-5 napadača, a pride ih imaš još toliko već u timu. A Grofara prosto obožava da odigra sa jednim napadačem. Max 2 ce biti na klupi, ostali će grejati stolicu u loži/sedeti uz tv/otići na pozajmicu u Spartak.

 

 

Sve u svemu-gazi! :fantom:

Link to comment

Za prvo-ne previše.

 

njihove rekordne prodaje nisu Terzi ni za voce

 

http://www.transfermarkt.co.uk/us-latina-calcio/rekordabgaenge/verein/22045

 

sve i da je tako-ne možemo mi njega da prodajemo sve dok ga ne otkupimo.

 

Nije tacno. Aranzman je takav da mozemo za 6 meseci da ga prodamo za 1.1 milion s tim sto njima moramo da prosledimo dogovoreni milion.

 

Ne svidja se ni meni nagomilavaanje napadaca al nikako nije besmisleno da besplatno dovedes jednog koji je afirmisaniji od svih koje trenutno imamo u klubu. Jos nas ni za plate nece previse kostati jer ce mu Atalanta isplacivati 50-70% (razlicite informacije su se pojavljivale u medijima)

Link to comment

 

Nije tacno. Aranzman je takav da mozemo za 6 meseci da ga prodamo za 1.1 milion s tim sto njima moramo da prosledimo dogovoreni milion.

 

 

 

Jebački indeed. Zaradićemo 100.000... koje smo prethodno potrošili na njegovu platu.

Gazi!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...