Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ako bi se obratio tebi izgledalo bi da trazim svadju, ovako sam kolegi sa foruma objasnio kako to izgleda na miroljubiv nacin. Nema potrebe za tenzijama,to je samo vidjenje treceg lica.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisi, nego se krijes iza tebi znanih metafora koja ne znace bas mnogo, a drugo masis temu.

 

Ako neces da kazes otvoreno, ne moras. Tvoja stvar, ali bilo bi lepo da se obratis direktno kad pricas o nekom.

 

Stvar postovanja, nista vise.

Link to comment

Tema je prava, ruzne reci je glupo da koristim. Znas o cemu pricam i svi znaju zasto su samo pojedinci optimisticni kao ti. Svestan si da je klub u raspadu, prezaduzenja velika. Bili ste prvaci sveta, stoji.Drugo je vreme bilo.Sada jedino neki gazda moze doneti tracak nade. Optimizma treba, ali ne bojiti realnost. Ceo fudbal u drzavi se raspada.Da bi resili problem bilo koji start je priznati da problem postoji. A ne da se "servira" mi smo prvaci sveta ko vas druge je*e mi smo zivi i zdravi...nazalost realnost je jako surova stvar...tolko ps. Bajke su bile u osnovnoj skoli nazalost

Link to comment

Ko je pomenuo "mi smo prvaci sveta"? Nesto si debelo promasio.

 

Drugo, nije mi tesko da se ukljucim u pljuvacinu po klubu za koji navijam i koji volim, to je zicer. Ali to necu da radim, zato i ne napadam sve i svakoga u klubu i zato se ne razbacujem sarkasticno-ironicnim postovima koji je na ovoj temi previse. Realnost jeste i ruzna i surova i na kraju tunela je verovatno pecurka atomske bombe, a ne svetlost, ali tu nista ne mogu da promenim, osim da povremeno odem na utakmicu, kupim sezonsku i budem clan zbog sebe i kluba, a ne uprave ili generalnog direktora.

 

Da, pokrasce lopovi, ali meni je srce puno sto mogu da dam makar nesto za klub koji volim i za koji navijam i makar deo neka ode klubu, to je uspeh.

 

Mozda je to za tebe i neke druge naivno, to je vasa stvar, meni je to zadovoljstvo. Ne navijam za upravu, trenera, generalnog direktora ma kako se oni zvali, nego za FK Crvena zvezda i u prvoj ligi i u poslednjoj i u Evropi i kad igra u Nisu. Nebitno mi je.

 

Ne vidim poentu stalnog kukanja i pljuvanja svega oko kluba, neke stvari su ocigledne i ne treba ih stalno ponavljati, ali cu uvek isticati nesto pozitivno, ma kako retko bilo i ma kako naivno izgledalo. Cisto da doprinesem diskusiji.

Edited by Milosh76
Link to comment

Njemu inace istice ugovor u junu 2018, ako ne lazu informacije sa neta. Mi svakako necemo dati ni 1 evro za otkup, a ako se lepo uigra mozemo imati koristi od njega.

Link to comment

Ima i svetla tacka u vasem klubu,a to je Marketing sa velikim M. Ta grana zvezde je toliko stamena,toliko uspesna,neunistiva da ja skidam kapu. Taj sistem delovanja treba preneti na drzavni nivo.

Link to comment

Sad je jasno da pojma nemas o cemu pricas... A i ironija ti nije neka

 

pozdrav

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Cekaj,u beograd dodje exurzija djaka(kosarkasa,sta bilo) iz unutrasnjosti ili republike srpske vi ih dovedete na kosarkasku utakmicu zvezde, raznorazne promcije na tekmama,uvek neka prica postoji, mislim da i na trafikama mozete naci rekvizite poput salova,majci,kacketa itd. Razne koreografije sto na kk sto na fk...sta je to ako nije dobar marketing? Naravno mislim da su u vecem delu incijatori i izvrsioci svega toga navijaci.

Edit: uvek neki pokloni igracima,bivsim igracima,vodjenje racuna o posebnim datumima itd...na tu vrstu marketinga mislim

Edited by Redrooster
Link to comment

A ja tebe iskreno zalim sto si zaludna baba koja samo pljuje i gleda negativno na svet oko tebe. Vodi racuna o zdravlju momce, nemas 2 zivota nego samo jedan. A ako gledas na zivot negativno neces dugo uzivati u njemu.

A sto se Zvezde tice, uvek cu probati da nadjem nesto pozitivno u svemu sto se radi, to se zove pozitivno misljenje, a ne branjenje bilo koga. Cinjenica je da je dosao na pozajmicu na godinu i po dana, prakticno za dzabe tj. samo za platu, ako je to tebi lose, onda ok. Uzivaj u svojoj negativnosti i mrznji prema svemu sto te okruzuje.

 

Moras malo gledati i na pozitivne stvari zivota, momce, neces dugo izdrzati ako sve oko sebe gledas kroz negativnost.

 

P.S. mozes da me podjebavas koliko hoces, to se desava samo u tvojoj glavi Tvoje misljenje me odavno pogadja kao i monsunske kise 10ak hiljada km daleko odavde. Nista licno...

Plus million.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

A ja tebe iskreno zalim sto si zaludna baba koja samo pljuje i gleda negativno na svet oko tebe. Vodi racuna o zdravlju momce, nemas 2 zivota nego samo jedan. A ako gledas na zivot negativno neces dugo uzivati u njemu.

A sto se Zvezde tice, uvek cu probati da nadjem nesto pozitivno u svemu sto se radi, to se zove pozitivno misljenje, a ne branjenje bilo koga. Cinjenica je da je dosao na pozajmicu na godinu i po dana, prakticno za dzabe tj. samo za platu, ako je to tebi lose, onda ok. Uzivaj u svojoj negativnosti i mrznji prema svemu sto te okruzuje.

 

Moras malo gledati i na pozitivne stvari zivota, momce, neces dugo izdrzati ako sve oko sebe gledas kroz negativnost.

 

P.S. mozes da me podjebavas koliko hoces, to se desava samo u tvojoj glavi Tvoje misljenje me odavno pogadja kao i monsunske kise 10ak hiljada km daleko odavde. Nista licno...

:D

u tebra sta ti izbaci iz sebe :D nadam se da ti je lakse posle ispaljenog, ako jeste, ziv ti meni bio :)

jesi siguran da si uopste procitao sta sam napisao?

"mozda zvuci kao da pokusavam da te podjebavam, ali zaista nije to."

 

citajuci tvoj odgovor, deluje mi da sam te uvredio, nije mi bila namera 

niti mogu sad da odgovaram na slican nacin, zaista ne osecam potrebu :)

rekoh ti davno jos, ja tebi zaista zavidim na nacinu kako mladalacki posmtras fk cz i bez zajebancije voleo bih da stvari posmatram na slican nacin

 

 

e, sad, kad bi ozbiljno razgovarali, ja bih ti rekao da bih voleo da vidim to pozitivno sto ti navodis, ali zaista ne vidim. ja vidim klub u dugovima do guse, koji prezivljava na donacijama drzave, a opet te donacije nisu nekakva posledica ljubavi vrha drzave prema klubu, vec potreba da se sirotinji da malo igara i verovatno i vise od toga da se drzavne pare, preko fk operu i zavrse u privatnim dzepovima, a tome opet sluzi rukovodstvo na celu sa magacionerom, postavljenim na tu poziciju upravo iz tog razloga.

itd, to je tek vrh ledenog brega, ali nema potrebe opet ponavljati vise puta ispisanu pricu

 

 

 

 

Da se razumemo nisam na tvojoj strani,ali ovo sto gore pomenuti radi je klasicno okretanje glave od "onoga" u sta se ne geda,ako me razumes,a to moze i da se nazove problem... :cry:

nisam siguran da razumem, jbg

i nema ovde moje i njegove strane, forum je mesto za diskusiju. po jednoj temi se slazes sa nekim, po nekoj drugoj ne, razmenite sta imate da napisete i terate dalje

 

boli me glava od ovog svrstavanja u tabore, da li navijacke, da li politicke ili kakve vec i onda dreka iz copora.

nismo pijani u kafani i nemamo 15 godina, vec iznosimo svoje misljenje, anonimno, na internetu 

 

e sad, ako sam te razumeo, a ponavljam, nisam siguran da jesam, milos sve sto pise, pise apsolutno iz ljubavi prema cz, nema kod njega ni malo mrznje uperene prema drugima niti skretanja pogleda kako kazes iz takvih razloga.

zato mu se i obracam na ovakav nacin, nije me razumeo, nista strasno

 

 

a sto se marketinga tice, sve to mnogo lakse ide kad znas koje su ti boje dresovi kluba.

to mu dodje kao neka polazna tacka. ono, ime, pa onda boje

mene je iznenadilo da u srbiji, u superligi ima klub, za koji ni njegovi navijaci nisu sigurni koja im je osnovna boja dresova :fantom:

 

 

Plus million.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

ti odjebi Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...