Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

За разлику од тренинга у суботу који је био нешто слабијег интензитета, за Звездине фудбалере је тренер Миодраг Божовић осмислио изузетно напоран тренинг у недељу ујутру.

 

Након почетног рада на стабилизацији, прешло се на уигравање линија тима. Напад је покушавао да надмудри одбрану, а предаха није било.

Најзанимљивији део тренинга свакако је била игра на скраћеном делу терена, по веома јаком темпу. Екипа је била подељена у двa табора, које су чинили старији играчи са једне, и млађи играчи са друге стране. На крају, све се завршило нерешеним резултатом 4:4, па се може рећи да су млађи играчи издржали притисак.

Link to comment
Ričmond Boakje - sutra potpis, u nedelju na Marakani!

 

Kao što smo najavili u petak nekadašnji član Sasuola, Elčea i Juventusa doći će na Marakanu na pozajmicu :isuse:  do leta 2018.godine. On se analazi pod ugovorom sa Atalantom, a Crvena zvezda će plaćati polovinu njegove plate (18.000 evra).

 

Crvena zvezda će imati pravo preče kupovine Boakje u leto 2018.godine. Već je dogovorena otkupna klauzula – 1.000.000 evra  :lol:

Link to comment

Da je potpisao na 2 godine (kao Hugo recimo) otisao bi posle godinu i po najkasnije. Ovako ce "dobijati" platu i igrati za nas. Od sadasnjih "napadaca" ne moze biti gori svakako, a klinci ce i tako u Omladince da se vrate do juna.

Link to comment

milose jel postoji scenario koji se odigrava u vezi sa zvezdom, a da ti ne nadjes nesto pozitivno u tome? :)

 

mozda zvuci kao da pokusavam da te podjebavam, ali zaista nije to. godinama citajuci sta pises kad je zvezda u pitanju, ja tebi na nekli nacin zavidim na toj decijoj veri i nadi u nas fk

Link to comment

A ja tebe iskreno zalim sto si zaludna baba koja samo pljuje i gleda negativno na svet oko tebe. Vodi racuna o zdravlju momce, nemas 2 zivota nego samo jedan. A ako gledas na zivot negativno neces dugo uzivati u njemu.

A sto se Zvezde tice, uvek cu probati da nadjem nesto pozitivno u svemu sto se radi, to se zove pozitivno misljenje, a ne branjenje bilo koga. Cinjenica je da je dosao na pozajmicu na godinu i po dana, prakticno za dzabe tj. samo za platu, ako je to tebi lose, onda ok. Uzivaj u svojoj negativnosti i mrznji prema svemu sto te okruzuje.

 

Moras malo gledati i na pozitivne stvari zivota, momce, neces dugo izdrzati ako sve oko sebe gledas kroz negativnost.

 

P.S. mozes da me podjebavas koliko hoces, to se desava samo u tvojoj glavi Tvoje misljenje me odavno pogadja kao i monsunske kise 10ak hiljada km daleko odavde. Nista licno...

Edited by Milosh76
Link to comment

milose jel postoji scenario koji se odigrava u vezi sa zvezdom, a da ti ne nadjes nesto pozitivno u tome? :)

 

mozda zvuci kao da pokusavam da te podjebavam, ali zaista nije to. godinama citajuci sta pises kad je zvezda u pitanju, ja tebi na nekli nacin zavidim na toj decijoj veri i nadi u nas fk

Da se razumemo nisam na tvojoj strani,ali ovo sto gore pomenuti radi je klasicno okretanje glave od "onoga" u sta se ne geda,ako me razumes,a to moze i da se nazove problem... :cry:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...