Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

Hejteri mogu da odahnu jer on nece da se vraca.

„Osvojio sam sa Zvezdom tri titule, dva kupa, ostvario se kao igrač. Pitaju me sada da li se opet vraćam, pa da bude treća sreća. Meni su i dve sreće bile dovoljne. Ugovorom sam još godinu dana vezan za kineski Nei Mongol, ako dođe do raskida, realnija je opcija da se preselim negde u Evropu. Ko zna, možda se na Marakanu opet vratim za sezonu, dve. Iako imam 33 godine, osećam se odlično. Fudbal i dalje igram sa strašću kao kada sam i počinjao. I ne pomišljam da stavljam tačku na karijeru“, rekao je Milijaš za Večernje novosti.

 

Dakle, Terza lupeta po obicaju!

Link to comment

25' Golom Nemanje Milića, Crvena zvezda vodi 1:0! Dobro se Milić snašao u gužvi i sa 10 metara pogodio mrežu.

 

31' 2:0 vodi Zvezda! Ponovo strelac Nemanja Milić. Slična situacija kao kod prvog gola, i zavidna snalažljivost Milića

 

45' 3:0! Pavkov! Kontranapad Crvene zvezde, situacija 4 protiv 2, Milićev šut brani golman i odbija do Pavkova koji pogađa iz blizine

 

'de ste sada hejteri!

Link to comment

53' GOL, Lazar Romanić! Sjajan prodor mladog napadača po desnoj strani i vrhunska egzekucija!

61' GOL, ponovo Romanić! Senić je centrirao sa desne strane, a mladi Lazar Romanić glavom zatresao mrežu!

 

Daj još 3 jsl napadača

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...