Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navodno hocemo nekog box to box veznjaka kog Grofara dobro poznaje. Mi bi da ga zajmimo uz opciju otkupa na leto al njegov klub bas i nije zainteresovan za saradnju

 

Radnicki objavio ugovor oko prodaje Pavkova

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/radnicki-transparentno-objavio-detalje-transfera-pavkova-u-zvezdu-200-000-100-000-evra-stefan-ilic/156470

 

I ja bih se hvalio na sva zvona da nekoga ovako napravim budalom

 

Zivo me zanima koliko smo platili Stefana Ilica kad smo ga kupovali od drugog terzinog ortaka. Sad kad on pokida u Nisu dacemo im Pavkova+300k +30% za njega. Vazno da se para vrti.

Edited by katamaran
Link to comment

Do jaja je ugovor.. u trecem clanu je PAVKOVIC, u prvom je PAVKOV...kog smo mi igraca doveli? I to je overeno u sudu :lolol:  +

 

 

IMG_3714-576x1024.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment

"...Тренер Миодраг Гроф Божовић сачуваће Сикимића у тиму за пролеће, јер му је потребан играч таквог профила и вољних особина..."

Link to comment

Kad mu se kaže igra, kad mu se kaže na klupi je. Udje u 89 minutu ako treba, ako ne treba na udje. Da po neki gol. Jel on imao onaj tvit Jovanoviću kad je otišao u Zenit, ono, juce sa sikimom danas sa hulkom?

Link to comment

Sikima ima ugovor do juna, zasto bi ga raskidao? Zurnal po obicaju pravi senzacije, ali su glupi da to odrade kako treba.

 

Evo jos jedan primer.

 

Бокила има уговор са Гвангжуом РФ до краја 2017. године, али је пред раскидом. Као и остали лигаши, и клуб који са клупе предводи Звездина легенда Драган Стојковић Пикси у сталној је потрази за јаким именима у нападу, репрезентативац ДР Конго није опција за нову сезону.

Звездина једина опција је да Бокилу доведе без обештећења, па се чека да званично раскине сарадњу са Гвангжуом.

 

Nasa sreca pa je Piksi tamo trener, pa ce mozda raskinuti ugovor na vreme, ovako, mrka kapa.

 

Lik igra za Kongo na Africkom Kupu, tako da i njega mozemo gledati na Areni...

 

Kongo prvi meč na Kupu afričkih nacija igra sutra protiv Maroka. Ako je suditi po poslednjim proverama Bokila bi mogao da senađe među starterima...

Edited by Milosh76
Link to comment

Opremu Crvene zvezde zadužio je član drugoligaška Bežanije i nekadašnji omladinac kluba sa Marakane Draško Đorđević. Prema saznanjima MOZZART Sporta momak rođen 1993.godine već nekoliko dana trenira sa crveno – belima u Kopru, a konačan sud oko njegovog angažovanja daće šef stručnog štaba.

Đorđević je u Sloveniji podvrgnut probnom radu. Ukoliko na treninzima i prijateljskim utakmicama zadovolji ukuse sportskog sektora crveno – belih  23 – godišnji štoper će potpisati ugovor sa Crvenom zvezdom. A potom će biti prosleđen na pozajmicu u neki od klubova Superlige  :Hail: :Hail: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...