Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto bre kukate u vezi prelaznog roka kada nemate blagog pojma kakvi su novodosli igraci.  Iskustvo sa Bozovicem i Raisavljevicem ukazuje na to da su u prethodnim rokovima dovodili igrace od kojih se vecina pokazala kao dobra  (Vieira, Donald, Ibanjez, Kanga, Le Talek, Plavsic, Srnic, Ruiz).  Vi volite da u prvi plan isticete promasaje (Edson, Fibel, Vered) ili one koje smatrate da su namerno zapostavljani a da im nije data sansa (Babunski, Micel) ili one koje ne podnosite (Sikimic, Rendulic).  Bozovic zna sta radi, daleko vise od svih vas kada na jedan kup skupite svoje fudbalsko znanje i umece.  Sacekajte bar da vidite kako ce da izgledaju tim i igra u drugom delu sezone, pa onda ospiajte paljbu.  Taj vas pervezni cinizam i pogubni pesimizam (i ne samo vas nego kod vecine ljudi u Srbiji) unistava sve sto je u naznaci dobro i sto moze da uspe.

To mu vjerovatno i stoji u CVju. 

O fudbalu zna vise od par ljudi s foruma. 

Link to comment

dakle zaista ga zvao onaj nesretni grobar tviteras :D

Po sto marke da ce sad da se hvali time na tviteru i da povecava legendu kod postovalaca.

 

Trenutno se zakljucao pa ne merem da vidim  :cry:

Link to comment

Sto bre kukate u vezi prelaznog roka kada nemate blagog pojma kakvi su novodosli igraci.  Iskustvo sa Bozovicem i Raisavljevicem ukazuje na to da su u prethodnim rokovima dovodili igrace od kojih se vecina pokazala kao dobra  (Vieira, Donald, Ibanjez, Kanga, Le Talek, Plavsic, Srnic, Ruiz).   Vi volite da u prvi plan isticete promasaje (Edson, Fibel, Vered) ili one koje smatrate da su namerno zapostavljani a da im nije data sansa (Babunski, Micel) ili one koje ne podnosite (Sikimic, Rendulic).

 

Andrija Luković, Poletanović, Vladimir Jovović, Stefan Ilić, Nemanja Milić, Stefan Milić, Nemanja Ilić, Petar Petrović, Marko Marković....... 

 

Božović ne bi mogao da se seti ni kako se zovu svi koji su došli, a kamoli zašto

Link to comment

To mu vjerovatno i stoji u CVju. 

O fudbalu zna vise od par ljudi s foruma. 

Ha, ha, ha,....  'Ajde da je bar jedan, pa da kazem izuzetak ne cini pravilo.  Ali ovde ima vise od jednog znalaca(!).  Steta sto ih mrzi da se bave fudbalom.  Inace ti veliki poznavaoci isto tako verovatno znaju kako se upravlja drzavom, kako se vozi avion, kako se leci rak, itd.

Edited by Dimitrije
Link to comment

da, eno na temi o predsednickim ozborima na desetine forumasa komentarise

umesto svaki od njih da se kandiduje na izborima ili makar napravi svoju drzavu i onda pokaze kako se to radi!  :mad:

Link to comment

A i zasto bi ako vec imamo uspesnog premijera. Neka se kandiduju ako misle da su sposobniji od njega, ko im brani.

e jbg sad, preterujes

ostanimo u okvirima realnoga :fantom:

Link to comment

Ima li neki medju vama koji je ikada bio na nekakvom rukovodecem polozaju: sef sale, desetar, predsednik kucnog saveta, razredni staresina, glava porodice, vodja istrazivacke grupe, sef orkestra, narodni poslanik, rukovodilac popodnevne smene, sef stanice,...  Ili sve znate samo 'teoretski' (a imam utisak i da vam je teroija tanka)?

Link to comment

Ima li neki medju vama koji je ikada bio na nekakvom rukovodecem polozaju: sef sale, desetar, predsednik kucnog saveta, razredni staresina, glava porodice, vodja istrazivacke grupe, sef orkestra, narodni poslanik, rukovodilac popodnevne smene, sef stanice,...  Ili sve znate samo 'teoretski' (a imam utisak i da vam je teroija tanka)?

imam ja, imam ja...

bio je 3.12. daleke 1988, jaka zima, secam se kao juce da je bilo. vise od pola razreda je pokosio grip, medju njima je bila i zeljka, predsednik razreda.

sve do 5tog casa sam smisljao kako da se resim sinise, zamenika predsednika. na tom 5tom casu matematike sam mu kao slucajno zabio sestar u nogu, uciteljica je vikala na mene, svi su vikali na mene, njegov najbolji drug jovica me cak pokusao udariti

ali, ja sam se smejao u sebi

tih preostalih 17 minuta 5tog casa ja, pomocnik zamenika, sam bio predsednik razreda

bio je to ispostavice se najlepsi dan u mom zivotu

 

zbog jake zime, malog broja djaka i nesrece koja se upravo desila, uciteljica je otkazala 6ti cas fizickog

ja sam dugo plakao, odbijao da napustim ucionicu, zakljucao ostale djake...

mojima nista nije bilo jasno. svi su pomislili da je zbog fizickog i moje ljubavi prema sportu. posle me upisali u sportsku gimnaziju, terali su me da studiram dif

kako nisam imao talenta ni ljubavi prema sportu, fakultet nikad nisam zavrsio, ni u sportskoj se nisam snasao

napustio sam sve to, posao nikad nisam nasao i sad vreme provodim kuci za racunarom, pisem na jednom forumu i ismejavam uspesne sportske radnike

 

a zasto pitate?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...