Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ping Pong izgleda rezervno resenje kad nam je Planic bio skup  :s_w:  Hvala Vosi sto je zacepila  :thumbsup:

 

Ovaj jos moze da ispadne i ok resenje. Ne vidim da ima dvojno drzavljanstvo al ispunjava sve uslove da ga dobije pa verovatno nece trositi mesto strendzera

Link to comment

Što ovde pišete o ping pongu? Imate ostale sportove pa pišite tamo

 

:Jova:

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

trazio svoje pare ili je nesto drugo u pitanju?

Dugovalo mu se ko i svima ostalima.

 

Koliko se secam za njega je i odbijena neka jaka ponuda pa je pao so long suckers momenat. Kakva god je bila tadasnja uprava meni nema opravdanja za taj potez.

 

edit: pa i da ga razumem i ne hejtujem zbog toga al opet bi mi bilo jadno da ga sad vracamo

 

edit 2: sad me podseti da smo vec kupili jednu tuzibabu

 

http://mondo.rs/a587780/Sport/Fudbal/Pantic-Mijailovic-i-Srnici-tuzili-Zvezdu.html

 

Srnici su tad bili anonimusi a Micko je mozda cak bio i kapiten.

 

Čovića smo pitali da li je za njega bitna informacija to što trojica od četvorice "pobunjenih" igrača imaju istog menadžera? 

 

Steva Majami bese. Kolko se secam toliko se uvredio da je prestao da zastupa Srnice posle toga. Dusa od coveka.

Edited by katamaran
Link to comment

Na Srnica sam zaboravio al razlika nije preterana. Mada mi je opet tezi njegov slucaj zbog statusa koji je imao i kolicine novca koji je izbio klubu iz dzepa.

 

Ne racunajuci nikad dokazane Jankovica i Simica mozda i najveci kapitalac koji je tuzio klub.

 

edit: sta ucini par godina Turske od coveka  :cry:

 

143558-1473511498.jpg?lm=1473511522

 

Ne sporim da bi nam mozda bio i kapitalno pojacanje al od mene samo prezir  :bee:

Edited by katamaran
Link to comment

Ма срам га и стид било што је тужио клуб који је закинуо толико играча за новац да ме је неријетко срамота што и даље навијам за њега.

Link to comment

Dugovalo mu se ko i svima ostalima.

 

Koliko se secam za njega je i odbijena neka jaka ponuda pa je pao so long suckers momenat. Kakva god je bila tadasnja uprava meni nema opravdanja za taj potez.

 

edit: pa i da ga razumem i ne hejtujem zbog toga al opet bi mi bilo jadno da ga sad vracamo

 

edit 2: sad me podseti da smo vec kupili jednu tuzibabu

 

http://mondo.rs/a587780/Sport/Fudbal/Pantic-Mijailovic-i-Srnici-tuzili-Zvezdu.html

 

Srnici su tad bili anonimusi a Micko je mozda cak bio i kapiten.

 

Steva Majami bese. Kolko se secam toliko se uvredio da je prestao da zastupa Srnice posle toga. Dusa od coveka.

dakle neisplacene zarade

ja te momke u potpunosti razumem i uvek sam na njihovoj strani(nevezano ko je poslodavac)

i ne bih imao nista protiv da neko od tih sto su ranije tuzili zvezdu ponovo zaigra kod nas (naravno ako je u tom momentu potreban takav igrac ekipi)

mijailovica odavno nisam gledao, ovako sa strane deluje i da nije bas ispunio ocekivanja, a posto smo na njeogovoj poziciji dobro pokriveni, on u ovom momentu verovatno ne bi ni imao neku bitniju ulogu

bolje i za njega i za nas da ide negde drugde

Link to comment

tog stevu majamija su mladim igracima na silu nametali za menadzera, posto je valjda bio sa adzom u nekoj kombinaciji.

Komplet omladinska skola morala da potpise za njega inace su ih slali za Sopot.

 

Pre menadzerisanja drzao auto perionicu. Bese svojevremeno odlican tekst o njemu al pitanje je moze li se to jos iskopati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...