Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

On je igrao ispred 2 zadnja vezna, a po mom skromnom misljenju on je vise centralni nego ofanzini vezni.

Dakle, po mom misljenju Donald-Kanga-AMC. E sad da li je to Rumun ili neko drugi, to je vec pitanje. On je box-to-box veznjak...A ako dodje i Meleg i on moze i na AMC i na krilo...

 

Dobro ali Božo igra sa 2 zadnja vezna, osim kad uvede i trećeg

 

I ti bi to sve promenio i ostavio samo Donalda, a sa njim u vezi Kongu kome je kažeš defanziva slabija strana i Rumuna ili Melega. Pa jel to realno?

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako uopste dodju, bice dosta kombinacija da se uigraju razlicite varijante.

Ako resimo odbranu, moze Donald sam da igra zadnjeg veznog, ali to je ipak na Grofu da ukomponuje...

 

Zasto Kangu zoves pogresno?

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Pre nekih mesec dana je banovan bez ikakvog razloga, a pre toga je bila rasprava oko onog starta nad Plavsicem kad je izgledalo da mu je pukla noga... Ako se dobro secam

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Niko ga nije oterao, sam je otišao. Meni bi naravno bilo draže da posrbica i dalje piše, ali njegov izbor.

 

Iskreno, smaraju me svi ti dramatični odlasci i jebe mi se da vućem nekog za rukav da se vrati na forum. Nek piše kome se piše, ko neće ne mora...

Link to comment

Koliko sam ja ispratio otišao je zbog 2-3 sranje posta o plavšiću. Naljutio se što moderacija neće da banuje govna™, pokupio pinkle i napustio forum.

Pa za njim i arslanagić, kreator ta 2-3 sranje posta o plavšiću.

 

Da ga jebem, meni su obojica bili ok forumaši i sve mi to delovalo malo preterano i nepotrebno gledajući sa strane, ali kao što rekoh - kome se ne piše ok, nećemo ga tući po ušima.

Link to comment

Koliko sam ja ispratio otišao je zbog 2-3 sranje posta o plavšiću. Naljutio se što moderacija neće da banuje govna™.

Mislis da nije bio u pravu?

Link to comment

Juce negde pisalo da Pavkov ipak dolazi

 

Po RSB-u komsije nam buse Budu al ce se za vikend sve znati.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...