Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa naravno, samo što se skup stranac reprezentativac ne traži da popunjava rotaciju na tribinama, niti da igra neku sekundarnu poziciju. Ali obasni ti to Miloshu

 

Ili Konga ide ili se neko dobro zajebava

Link to comment

 

 

Zanimljivije je sto je Darko Lazic uskoro slobodan igrac, ima 22 godine, dosta je bolji nego kad je igrao kod nas sa Krnetom kao parnjakom.

 

koja kršina od igrača, zaista zanimljivo...  :fantom:

Link to comment

 

 

Pa naravno, samo što se skup stranac reprezentativac ne traži da popunjava rotaciju na tribinama, niti da igra neku sekundarnu poziciju. Ali obasni ti to Miloshu

 

Ili Konga ide ili se neko dobro zajebava

Rumun je ofanzivniji od Kange i ako dodje sigurno nece biti na tribinama, ne znam sta je tu nejasno?

 

Jos nista nije potpisano, a i pitanje je kad ce.

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Rumun je ofanzivniji od Kange i ako dodje sigurno nece biti na tribinama, ne znam sta je tu nejasno?

 

Šta ima ofanzivnije od Kange u Božovićevoj formaciji?

 

Centarfor i dva krila

 

Šta je od toga Rumunova osnovna pozicija?

Link to comment

Ofanzivni vezni, slicno Kataiu, a moze i napadaca da igra.

Po meni je Kanga vise centralni, nego ofanzivni vezni. Ogromna mu je mana slaba igra u odbrani.

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Ofanzivni vezni, slicno Kataiu, a moze i napadaca da igra.

Po meni je Kanga vise centralni, nego ofanzivni vezni. Ogromna mu je mana slaba igra u odbrani.

 

Pa dobro, Katai je igrao na krilu ili u napadu

Ne dovodi se igrač na poziciji stranca, reprezentaticvac, da krpi na više pozcija po potrebi, nego da bude glavni igrač na svojoj primarnoj poziciji

 

Šta ovo znači za Kangu? U ovoj formaciji maš dva zadnja vezna i jednog ispred njih, kakav više centralni, manje ofanzivni

Link to comment

On je igrao ispred 2 zadnja vezna, a po mom skromnom misljenju on je vise centralni nego ofanzini vezni.

Dakle, po mom misljenju Donald-Kanga-AMC. E sad da li je to Rumun ili neko drugi, to je vec pitanje. On je box-to-box veznjak...A ako dodje i Meleg i on moze i na AMC i na krilo...

 

Videcemo sta ce biti i ko ce doci. Od Pavkova i Planica dodjosmo do Melega, Budeskua i Lazica, pa jos najavljuju i neke ozbiljne napadace.

Love nigde, niko ozbiljno ne juri nase igrace,a Balerina i drugovi nam dovedose brdo igraca.

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Niko nije ni cuo za Donalda, Ruiza i Kangu pa su nam odlicni, Huga da ne pominjem.

 

Gledao sam klipove kao i svi...

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

@jozef

 

jeste posrbica, al je njega oteralo s foruma pa sad nemamo dobar skauting...

Ako si u kontaktu sa njim, ubedi ga da se vrati!

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...