Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

kakogod, fudbal ima nekoliko jednostavnih pravila, a jedno od njih je da se ne menja trener koji je 1. na tabeli. To ne sme da se radi

 

+1

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislis na MCZ? Da i njih citam i pisem kad stignem. RSB dozvoljava neulogovanima da citaju, pa sam koristio tu mogucnost par puta.

Nije vajti nista primetio, nego otvoreno pljuje i kad zasluzi i kad ne zasluzi. Bez mere i logike, sto bi se reklo, njegov forum nek radi sta hoce. Zao mi je sto nemam 50e za bacanje pa da kupim mesto admina kao pojedinci tamo ili da mi Vesic sredi mesto u Parking servisu kao glavnom "insajderu" tamo.

 

P.S. izvinjavam se na privatizovanju teme

 

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

mislis na MCZ? Da i njih citam i pisem kad stignem. RSB dozvoljava neulogovanima da citaju, pa sam koristio tu mogucnost par puta.

Nije vajti nista primetio, nego otvoreno pljuje i kad zasluzi i kad ne zasluzi. Bez mere i logike, sto bi se reklo, njegov forum nek radi sta hoce. Zao mi je sto nemam 50e za bacanje pa da kupim mesto admina kao pojedinci tamo ili da mi Vesic sredi mesto u Parking servisu kao glavnom "insajderu" tamo.

 

P.S. izvinjavam se na privatizovanju teme

 

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Evo ja sam admin tamo pa me zanima kome da se javim za tih 50e (jel treba da dam il da naplatim)?

 

Ovo za vesica i parking servis je neka nova fantazija ocito, to jos nisam cuo.

 

Problem je sto postoje dokoni zaludni ljudi koji iz ko zna kojih razloga izmisljaju tonu nebuloza, najcesce jer im je povredjena sujeta, pa onda to plasiraju ljudima kao istinu. I ti to primis zdravo za gotovo jer ne volis nekog vajtija... Sta onda ja da ti objasnjavam?

 

I forum nije vajtijev, a svako moze da pise sta misli. Kako god bilo nije tema za ovaj forum, ali svako malo analiziras neke teme odande i kad treba i kad ne treba pa reko da vidim gde je problem...

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

Moze da pise dok ga ne banuju jer nije u skladu sa opstim misljenjem :)

A to za PS sam cuo od lika koga znam godinama i nema veze sa forumima osim sto privatno zna nekog lika sa rsb.

Pomesao si nesto, vrlo retko analiziram rsb teme, evo sad, a pre ovog ko zna kad

 

troloff

 

 

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Ja nisam video perspektivu ni kad je dovođen. Priučeni šloser među trenerima

 

Ali čovek mora da ima neke principe u životu.  A pricip je da se ne smenjuje trener koji je 1. na tabeli.

 

Ako sam dobro razumeo situaciju, niko ga ni ne smenjuje, nego navodno on sam hoce da ide. Pod uslovom da je to istina, verovatno ima neku ponudu koja mu je prihvatljiva. To mi nekako zvuci logicno, jer mu je trenutno rejting bolji nego sto ce biti na leto, kad stvarno dobije nogu u dupe jer je ocigledno da sa ovakvom igrom nema teoretske sanse da na kraju budemo prvaci.

Link to comment

Сви медији вам траже наследнике?

Божовић: Постоји оркестар за свадбе и за сахране, сви чекају да неко умре, ја нећу #kzs

— Moja Crvena zvezda (@sdcrvenazvezda) December 13, 2016
Link to comment

i u drugoj kineskoj ligi su videli kako je igrala zvezda protiv sasuola? nece da ide i dobro mu je ovde da prima stotine hiljada evra, i pobedjuje backu i borac, i da nema obavezu da pobedi nikog drugog osim njih posto to i tako nije realno?

 

surprise, surprise

Link to comment

 

Сви медији вам траже наследнике?

Божовић: Постоји оркестар за свадбе и за сахране, сви чекају да неко умре, ја нећу
#kzs
— Moja Crvena zvezda (@sdcrvenazvezda)
December 13, 2016

 

 

kakav smarač  :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...