Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

top primanja za nase uslove. Verovatno ne mozemo da se merimo sa slabijim klubovima po Rusiji.

Naravno, ali ce otici iz Zvezde zbog dobrih para iz Rusije, a ne zbog Terze, Djurdjevica i sl.

Link to comment

Zbog svega po malo najverovatnije. Naravno da se u sustini sve vrti oko para. I oko Djurdjevica verovatno Terzi nije pravo sto smo ih poklonili Vuceli.

 

Naravno nista vise od teorije.

Link to comment

Najjaca je izjava jedne administratorske budale, blaga rec, sa ONOG foruma koji kaze... Ima nekih koji i za Kosana govore da je zlo, a covek nas poslednji uveo u grupnu fazu u Evropi.  :isuse:  

Edited by Milosh76
Link to comment

Kosan je objasnio Božoviću ko je ko, u direktnom duelu

 

kakogod, fudbal ima nekoliko jednostavnih pravila, a jedno od njih je da se ne menja trener koji je 1. na tabeli. To ne sme da se radi

Link to comment

Ja nisam video perspektivu ni kad je dovođen. Priučeni šloser među trenerima

 

Ali čovek mora da ima neke principe u životu.  A pricip je da se ne smenjuje trener koji je 1. na tabeli. 

Edited by levi
Link to comment

Cekaj bre Milose... nismo mogli da odigramo bolje od onoga protiv ekipe koja je trenutno 15. u Italiji, koja je nedavno tek usla u prvi rang takmicenja i koja prvi put igra Evropu?

 

Onda znaci treba da cekamo da nam na crtu u borbi za LS ili LE izadje neka Valeta, pa da ih uz huk severa i velikim cudom pobedimo i ispisemo istoriju... ne zezaj bre. 

 

Sasuolo je pristojna ekipa i nista vise od toga. A delovali su kao Real protiv nas. 

 

Grof je pristojan trener i nista vise od toga. Doduse, u ovom okruzenju to i nije zanemarljivo i verovatno jeste jedno od najboljih resenja, Ali... Meni se ne svidja sto se on vrlo brzo opustio i poceo da se ponasa kao serif. Od lastisa, preko razlicitih uvreda razlicitim ljudima, do izdrndavanja nad odredjenim igracima... Dobra stvar je sto njemu tesko da se neko mesa u izbor i selekciju igraca. Losa je to sto je svestan da za rezultat u Srbiji sa ovom timom njemu ne treba puno cimanja, a za Evropu ce uvek da prospe pricu kako nismo spremni...

 

Sigurno je samo jedno. Grof ce otici samo ako on to bude zeleo, bilo iz razloga sto nece vise da se smara ovde bilo da je nasao neki angazman. 

 

Ako se to i desi kako mediji najavljuju (sa iskreno sumnjam), Ivan Jovanovic bi bio odlicno resenje. Naravno to ne znaci i da bi kod nas uspeo, al ako moze bilo bi lepo probati... 

Podebljano je sustina sa kojom se verovatno vecina slaze. 

 

Ne salzem se da Zvezda posle prvih 6 meseci vise nije odigrala ni  jednu dobru utakmicu.  Koliko me secanje drzi, utakmice prosle jeseni u Lucanima, u Nisu i protiv Vojvodine u Beogradu su bile prilicno dobre.  Moja jedina zamerka je utakmica protiv Partizana koju je sam Bozovic priznao da je pogresno postavio.  Ja sam ocekivao mnogo gora izdanja posle odlaska Grujica, Jovanovica i Kataija, uzimajuci u obzir da su Kahriman i Vieira bili totalno van forme  jos od proslog leta.  To su bili kljucni igraci iz ' zlatnog' sestomesecnog perioda.  Protiv Ludogoreca se nisu brukali.  Ispali su jer su igraci pravili glupe greske i jer golman nije bio na visini zadatka u utakmicama u kojima se ocekivalo da "poludi" ako tim zeli da eliminise objektivno bolji i jaci tim od sebe. 

 

Ja bih voleo da Bozovic ostane bar do kraja ugovora ako ne i duze, ali su mi poslednje izjave i Terzica i Bozovica navele na to da sumnjam u takav ishod.  Terzic je rekao da je osnovni cilj kluba da dovodi i uzgaja mlade igrace da bi ih prodavao i tako resavao finansijsku situaciju u klubu.  Zbog toga namerava da se zaduzi i investira u Kovilovo gde bi stvorio farmu za uzgoj igraca i rasprodaju (kao nekada u OFK-i).  Bozovic je rekao da ne moze da se ocekuju i Evropa, i titula, a da se istovremeno rasprodaje sve sto vredi.  To su konflikti interesa koji mogu da se razrese jedino odlaskom jednog od njih dvojce.  U ovom slucaju onaj koji ce da ode je Bozovic. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

kakogod, fudbal ima nekoliko jednostavnih pravila, a jedno od njih je da se ne menja trener koji je 1. na tabeli. To ne sme da se radi

Tacno tako!

 

Jos nisam zaboravio kako smo poklonili titulu kad smo smjenili Pizona i doveli Dostanica. Pizon bio prvi u momentu smjene...

Link to comment

@katamaran: sto bi reko milos, to neke budale na ONOM forumu lupetaju gluposti i smisljaju sf price. Najjace klinac koji je skaut u klubu i koji radi za minimalac koji i ne prima redovno moze da otera trenera i to preko foruma. Da stvar bude grdja, momak svakodnevno radi sa grofom a neko ocito ima potrebu da svojim fantazijama napakuje momku otkaz... Mozda bi mi i bilo simpaticno to sto iko misli da nesto sto posemo mi ovde ili na bilo kom drugom forumu realno moze da utice na nesto u klubu. Ali ono sto sam procitao prethodnih par dana je ozbiljna bolest... Patoloska mrznja... Tako da mi ipak nije simpaticno.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Ne moze preko foruma da se otera niko, ali moze da se ustalasa navijacka masa, moze da se ubaci crv sumnje, moze da se manipulise masom, kolika god bila. Internet je zlo kad je u pogresnim rukama. Kao sto su se dizale tenzije, najavljivala pojacanja koja ce prodati 50.000 dresova ili sta vec, kao sto je bio Salata, Dragutinovic, Mitrovic, Rekoba ili ko vec, tako moze i da se talasa i u drugom smeru.

Sto se tice RSB meni je muka i da ih citam, a ne pisem tamo bar 3 meseca, otkako je Vajti (ako ga znas posalji ga u PM u moje ime) poceo da bukvalno vodi aktivnu kampanju protiv Grofa i svega sto ovaj uradi i pozitivno, a posebno negativno.

 

P.S. adasevicu, u potpisu imas taj forum, zato ti se licno obracam, ako nemas veze, vise, sa njima, primi izvinjenje :D

Link to comment

Kako onda znas sta pise kad ti je muka to da citas? Kad sam napisao ONAJ forum zapravo sam mislio na onaj koji sad cesto posecujes...

 

Svako ima pravo na svoje misljenje. Pa tako i pomenuti vajti. Ispade da je on samo prvi primetio ono sto dobar deo ljudi i ovde sada misli...

 

Sto se tice slanja u pm ne znam sta da ti kazem... Ljubavne poruke ne prenosim ;)

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...