Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Micel Donald ima 50 utakmica za Zvezdu!

 

Jedan od najboljih stranaca u poslednjih dosta godina.

Castiljo mislim da se zvase, vam je bio odlican... Kad su u pitanju stranci a veznjaci.

Link to comment

Zavisi po cemu sudis. Ako je po ucinku u zvezdi, onda je kastiljo bez konkurencije. Molina u zvezdi nije pokazao ni delic onoga sto moze, uglavnom zbog mandrila na klupi, a povremeni trenuci magije su nam samo nagovestili sta moze. Evandro je takofje kod nas igrao promenljivo. Imao je sjajnih meceva, ali po meni ni blizu kastikja... Jedino sto obojica igraju na atraktivnijem mestu pa se takvi igraci vise traze.

 

Donald je dobar, po ucinku je odmah iza kastilja.

 

Ako gledamo suv kvalitet nevezano za zvezdu, onda tu prednjace ailton i barkos...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Manojlović, Petković, Le Talek, Fibel, Anđelković, Donald, Poletanović, Ristić, Ruiz, Orlandić, Sikimić

 

utakmica je u 13h, na cuvenom krovu, vestackoj travi i na Areni1 :D

Link to comment

Sporo, bezidejno, antikreativno, predvidivo... sa Ruizom koji nesto pokusava, ostali se smaraju, valjda im smeta sunce. Skoro pa mi je drago sto necu gledati drugo poluvreme.

Link to comment

Meni je samo zao sto ovi roviti nisu oterali govedo u kurac. Kakav je to kompleksas, izveo povredjene na teren, cak i povredjenog Plavsica stavio na klupu, samo da ne mora da ubaci Babunskog, Moucea i Ilica. Ljigavstina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...