Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Diskutujem ogradio sam se od provociranja.

O cemu diskutujes? Ako si gledao utakmicu ili je pratio, ili makar pratio ovaj forum video bi da je lik brutalno startovao na plavsica i da je bio dug prekid. Pa onda na to pominjes neki 96 minut kad su vama na marakani... Konstruktivan si bas.

 

Konstruktivno si mogao da pises o penalu koji nine sudjen za nas ili o ofsajdu koji je sudjen mladosti kad je jovanovic izasao 1 na 1 sa manojlovicem a koji nije video ofsajda...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

O cemu diskutujes? Ako si gledao utakmicu ili je pratio, ili makar pratio ovaj forum video bi da je lik brutalno startovao na plavsica i da je bio dug prekid. Pa onda na to pominjes neki 96 minut kad su vama na marakani... Konstruktivan si bas.

 

Konstruktivno si mogao da pises o penalu koji nine sudjen za nas ili o ofsajdu koji je sudjen mladosti kad je jovanovic izasao 1 na 1 sa manojlovicem a koji nije video ofsajda...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Meni je skroz u redu da dodje i provocira, to je mnogo normalnije nego da visi na najbizarnijem topiku u istoriji foruma, gde su njih desetorica ispisali jebene 294 stranice o jebenom radnickom iz nisa.

Link to comment

Btw, po prvim vestima izgleda da plavsina povreda nije toliko zajebana koliko je delovalo da moze da bude... Doduse ovo je neprovereno...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Meni je skroz u redu da dodje i provocira, to je mnogo normalnije nego da visi na najbizarnijem topiku u istoriji foruma, gde su njih desetorica ispisali jebene 294 stranice o jebenom radnickom iz nisa.

A koji ti problem imas sa Radnickim iz Nisa?  

 

Svaka cast ovom decku Adasevicu koji je jedini pomenuo sramotan ofsajd Saletu Jovanovicu.... jer bi 99 % bilo na kraju 2:3, ali s obzirom da se to desilo tamo nekim "jebenim" Lucanima, onda nista bitno....

Link to comment

Ovde se svaka greska, posebno sudije, oznacava kao "sramotna", sugerirajuci da ju je sudija ucinio namerno da bi favorizovao jedan tim.  Sudija pravi greske kao sto je prave igraci, treneri i navijaci.  Posebno u slaboj ligi kao sto je JLS gde je kvalitet igraca, trenera, sudjenja i publike prilicno nizak, tako da su greske ucestalije od dobrih poteza.

 

Sto se tice Zvezdine igre danas, nisam ocekivao bolje posle uvodnih minuta.  Mladost je solidna i stabilna ekipa, a Zvezda se iz kola u kolo osipa zbog povreda kljucnih igraca.  Posle 2-1, Zvezda je trebalo da igra zatvoreno i na kontre, bas kao Mladost, pogotovo zato sto je Mladost imala igraca manje a Zvezda nije imala igraca koji moze da stvori dobru sansu za gol.  Cak je izgledalo da su Zvezdasi to i nameravali sve dok nisu napravili pacersku gresku u dodavanju koja je stvorila priliku za izjednacujuci gol.  Posle toga mogli su da igraju jos dva poluvremena, do gola ne bi dosli.  Bice jos ovakvih iznenadjenja do zimske pauze jer Zvezdin tim je bez Kange, Ruiza, Luneta, Rileta i Plavse prilicno oslabljen.

Link to comment

Pomocni ispod zapada je pogresio u toj situaciji. U njegovu odbranu to su najteze situacije. Odbranbeni istrcava, napadac utrcava, sve se desava u sekundi, bukvalno da je bio korak van idealne pozicije moglo je da se desi da pogresi, kao sto i jeste. Kod izjednacenja je recimo sjajno odreagovao i nije mahao iako bi se mnogi zaleteli i to da masu. Glavni je propustio da svira jedan faul u nadoknadi kad je svirao korner. Sudjenje je bilo neubedljivo i los mu je bio kriterijum. Onaj bek nije ni zuti dobio a milosavljevic je morao da dobije direktan crveni za onaj start. Takodje je propustio cist penal za zvezdu.

 

U principu nije bilo materijalne povrede pravila al je bilo neubedljivo sudjenje sa nekoliko gresaka.

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

@dimitrije: ne mislim da je zvezda trebalo da se brani na marakani sa igracem vise. Narocito ne u jsl. Gol je primljen posle kiksa donalda na sredini, a mene vise brine sto mi sa igracem vise 25 minuta nismo stvorili sansu...

 

Igra je opet bila losa, otaljavanje. 3 zadnja vezna u sredini, bez igraca koji ista moze da iskreira. Ok, povredjen je kanga, pa sad plavsic, ali tim pre je nejasno nepostojanje npr babunskog u protokolu...

 

Imam utisak da grof olako precrtava igrace i onda smo prinudjeni da gledamo vrlo ogranicenu igru. Kvalitet nekih pojedinaca se dodatno gusi neigranjem takvih igraca.

 

Opet smo bunarili i pokusavali sutevima sa distance ali jalovo. Jedini je adzic je probao da probihe, da stvori visak driblingom, ali je to premalo. Na kraju je i fibel probao da sutira...

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

@dimitrije: ne mislim da je zvezda trebalo da se brani na marakani sa igracem vise. Narocito ne u jsl. Gol je primljen posle kiksa donalda na sredini, a mene vise brine sto mi sa igracem vise 25 minuta nismo stvorili sansu...

 

Igra je opet bila losa, otaljavanje. 3 zadnja vezna u sredini, bez igraca koji ista moze da iskreira. Ok, povredjen je kanga, pa sad plavsic, ali tim pre je nejasno nepostojanje npr babunskog u protokolu...

 

Imam utisak da grof olako precrtava igrace i onda smo prinudjeni da gledamo vrlo ogranicenu igru. Kvalitet nekih pojedinaca se dodatno gusi neigranjem takvih igraca.

 

Opet smo bunarili i pokusavali sutevima sa distance ali jalovo. Jedini je adzic je probao da probihe, da stvori visak driblingom, ali je to premalo. Na kraju je i fibel probao da sutira...

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Zvezda u ovom trenutku nije ekstra klasa u JSL i svaki tim iz gornjeg dela tabele moze da joj otkine bodove.  Mislim da je danas Mladost imala bolji tim (stabiliniji, uigraniji, opasniji i fizicki dominantniji) od Zvezde.  Zato je, u momentu kada je Zvezda imala vodjstvo i traume posle Plavsine povrede, cuvanje rezultata bila dobra opcija.  Primoralo bi Mladost da se otvori i napada sto je Zvezdi pruzalo sanse za kontre i gol, posebno jer je Mladost igrala sa igracem manje.  Na zalost, mislim da je problem sto Zvezda ne moze da igra na rezultat jer njeni igraci prave pocetnicke greske u dodavanju (ili gubljenju lopte) posle kojih nastaje dar mar.

 

U vezi Adzica, on igra omladinski fudbal, leprsavo ali meko tako da svaki duel sa fizicki jakim igracem gubi.  On jos uvek ne moze da bude resenje.  Nadam se da Ruiz bude spreman za nedelju i mozda da se proba sa Babunskim kao kreatorom igre.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Meni je skroz u redu da dodje i provocira, to je mnogo normalnije nego da visi na najbizarnijem topiku u istoriji foruma, gde su njih desetorica ispisali jebene 294 stranice o jebenom radnickom iz nisa.

 

Potpuno je normalno da tebi smeta topik o jebenom Radničkom iz Niša.

Link to comment

Sledece tri utakmice..

 

CRVENA ZVEZDA: Voždovac (G), Radnički Niš (D), Radnik (G)

 

A usput imamo gomilu povredjenih igraca...bice cupavo

Realno, nije mogao tezi raspored da vam upadne

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...