Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aaaaa... 

 

Stvarno bi bilo greota da ovo nismo dobili. Najbolja igra mozda i cele jeseni. 

 

Donald i Racic odlicni. Andjelkovic takodje. Mali Adzic stavio slag na tortu :)

 

EDIT: Evo kaze i Grof najbolja utakmica :)

Edited by adasevic
Link to comment

Nedugo potom, Božović je na konferenciji za medije bio opširniji.

"Vijeira ima problem sa člankom, muči se dva-tri meseca. Prvo mora da ozdravi, a onda da počne da trenira. Ne znam šta će biti sa njim, ima ugovor do juna i do juna će biti igrač Zvezde, ako ne ode u decembru".

 

Kad hoce moze da da normalnu izjavu. bem ga u metafore i forice...

Link to comment

Cista ruka pre gola Metalca :fantom:

Ako je nesto i bilo sumnjivo to je ofsajd kad smo mi izlazili. Tu je igrac koji je primio loptu bio u malom ofsajdu. Ja na snimku ne vidim lepo da li je lopta pogodila igraca metalca u ruku, ali i da jeste, bukvalno je lopta pogodila njega, a ne on loptu. Tj. Napucala ga je. Po meni tu nema greske, mada ostaje taj ofsajd koji je prethodio golu da ipak bude problematicna odluka...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Zvezdini stranci nisu ljuti što im se duguje novac, već ne igraju zato što ih je iz tima izbacio trener Miodrag Božović, tvrdi generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić!

 

Terzić je objasnio da je Božović jedini koji odlučuje o sastavu tima, ali da ima punu podršku uprave za sve poteze koje povlači.

- Stranci imaju razumevanja za sitna kašnjenja i dobro je da postoji uzajamno poverenje. Ukoliko neko ne igra, to je isključivo u nadležnosti trenera Božovića, a on ima našu podršku za sve odluke. I da se razumemo, nama stranci mnogo znače. Le Talek i Donald su bili najbolji u Milanovcu, Ruiz je doneo bodove u Kruševcu (1:0). Sad čekamo da se Kanga vrati u tim i da bude najbolji igrač u ligi - istakao je Terzić.

Generalni direktor objasnio je da bi Zvezdini prvotimci narednih dana trebalo da dobiju plate i apostrofirao da ni UEFA ne bi dozvolila da kašnjenja budu velika.

- Zaključno sa 5. decembrom igračima će biti izmireno sve do poslednjeg dinara što im je kasnilo. Ukoliko budemo dugovali igračima, nećemo uspešno prolaziti kontrole UEFA u vezi sa dobijanjem licence za evropska takmičenja. Tako da su čiste gluposti da bilo kome od igrača ne isplaćujemo zarade. Uostalom, sa isplatama se pomalo kasni i u španskoj i italijanskoj ligi :fantom:  - rekao je Terzić za Informer.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...