Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanimljiva utakmica.  Kada je Zvezda odlucila da prepusti sredinu Napretku i da igra na kontre, stvarali su sanse koje su zahvaljujuci Sikimicu, Srnicu i Ruizu ostale neiskoriscene.  Ovako se osvajaju prvenstva.  Ja zadovoljan.

Link to comment

Socijala. Toliko loše smo igrali da ni Sikimić nije bio među najgorima. Plavšić, Ristić i Ruiz su jedini pokušavali, ali bolje da nisu. Beda!

Link to comment

Inace, moj izbor za najboljeg igraca utakmice je Manojlovic.  Odlicno je branio, odlicno se postavljao i nije bio prikovan za gol.  U velikoj meri zahvaljujuci njemu, Zvezda je pobedila.

Link to comment

Gledao sam poslednih 25 minuta, dakle videh i gol. Ruiz je bio dobar u tom periodu (uz jedno useravanje kontre 2 na 1), a mi smo stvorili nekoliko dobrih sansi, kao posledica toga da se Napredak nije branio, vec pokusavao da igra fudbal. Ono sto me je najvise dojmilo je Sikimic. Ajd to sto je limit svima dobro poznat, ali covek je postao glavni serif ekipe. Deluje da ima status ko Zlaja u Mancesteru. Prvo iznapusava Srnica sto mu nije dao loptu posle dobrog prodora nego on sutnuo (jeste trebalo da mu doda, ali ne da ga napusava), a onda u slicnoj situaciji on nece da baci samom Srnicu... U tri situacije gde imamo dobre kontre, on je taj koji sutira, i to svaki put uzasno. Sve u svemu, od trece opcije koja je tu samo povremeno da uskoci kad treba ispuniti neku takticku zamisao trenera i igraca koji nema problem da igra svaku trecu po 10 minuta, postade standardni spic, koji ima status nedodirljivog i to u svojoj 34. godini... 

 

Malo ga vadi sto je Orlando jos gore reagovao u tim situacijama... 

 

Sve u svemu, osvojismo mi 3 bitna boda, na teskom gostovanju. Napredak igra vrlo dobar fudbal. Njihov trener je prilicno otkrovenje u nasem fudbalu. Bar ono malo sto sam ih gledao ove godine... 

Link to comment

Kapiten Aleksandar Luković se pridružio ekipi odmah posle meča. Povreda je, na sreću, značajno lakša nego što se u prvi mah mislilo. Prilikom pada posle duela mu je "iskočio" lakat. Klupski doktor mu je još na terenu vratio lakat na mesto, a potom je bandažiran.

 

Posle detaljnih pregleda u kruševačkoj bolnici, ustanovljeno je da su Lukoviću pokidani ligamenti lakta.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...