Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jalovi napadi,. bez ozbiljne sanse, Ruiz sutirao, gosa izvadio iz gola i to je sve. Malopre je Lukovic pao na ruku i verovatno je polomio, usao Fibel i dobio zuti.

 

Napadamo preko leve strane, Ruiz i Petkovic nisu pipnuli loptu kako valja...

 

0-0

Link to comment

Radakovic je sada kondicioni trener u nasim mladjim kategorijama.

 

Kao da se Anjdelko i Fibel ne razumeju nesto. Fibel zasad u pasivnom polozaju, ali ostavljam mogucnost da ovog zvekne jednom.

Link to comment

Blagodarim. Secam se da smo fino izgledali sa njim.

 

Nesto sam se istripovao da je otisao u Krusevac a posle vidim da je bio u Kragujevackom Radnickom pre 2 godine pa sam verovatno tako pomesao.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa on je iz Radnickog dosao kod nas, te sezone su oni bili dosta dobri, uglavnom zato sto su riljali teren na svakoj.

 

Mada mislim da je sad neki spoljni saradnik, nije zvanicno u klubu, ali radi sa klincima.

Edited by Malvo
Link to comment

Kakvi smo? Sad se ukljucih...

Tehnicki lose.  Dosta pogresnih dodavanja i dosta lako gube loptu.  Plavsa je za sada najbolji organizator (Napretkovih) kontranapada.  Napredak ima jacu sredinu i tu dominira.  Plavsa, Donald i Poletanovic ne usdpevaju da stabilizuju srednji red niti da oragnizuju igru.  Dobro se pozicioniraju ali egzekucija je vrlo losa.

Link to comment

Pa on je iz Radnickog dosao kod nas, te sezone su oni bili dosta dobri, uglavnom zato sto su riljali teren na svakoj.

 

Mada mislim da je sad neki spoljni saradnik, nije zvanicno u klubu, ali radi sa klincima.

Posle je opet bio u Radnickom

 

 

 

 

I ja sam negde procitao to za mladje kategorije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...