Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav izvor, takva i vesr.

Cak i da ode Grof, Cernisov sigurno nece doci, jer nije kombinacija ni Terze niti bilo kog drugog iz kluba.

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Krcka se po RSB mesecima, uostalom za mesec dana je kraj polusezone pa cemo videti.

Smena Grofa bi bio ogroman korak unazad, a da je sve sjajno, to nikako.

 

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

Link to comment

Krcka se po RSB mesecima, uostalom za mesec dana je kraj polusezone pa cemo videti.

Smena Grofa bi bio ogroman korak unazad, a da je sve sjajno, to nikako.

 

 

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

 

 

Nece Grof biti smenjen. On nece biti trener Zvezde samo ako mu se dopadne neka ponuda pa sam ode... 

Link to comment

Uobicajno lupetanje pijane i drogirane budale sa Mozzarta. Niti mi imamo pare da dovedemo Gajica, niti ce ga Francuzi pustiti, niti on zeli da dodje. Znaci sanse cista 0.

Link to comment

U to ne sumnjam, odradice to Terza kako treba... Kao sto je Robi podneo ostavku...

Porediti Robijev i Grofov status je... Ne znam kako to nazvati. Prvi je otisao zato sto vise nije mogao da podnese pritisak, a ovaj sad se ponasa kao kabadahija koji defakto vodi klub.

Link to comment

Bio je posten, ne znam koliko je bio posvecen, mislim da je mogao bolje ili sa manje zabluda, ali svejedno je tragicna figura koliko se to u sportu moze biti. Dosao iz ljubavi, cekao da ga najverniji iz treceg puta izglasaju na svom okruglom stolu, trpeo pljuvacinu kod kuce, od njega se ocekivala titula u vreme kad je ni Gvardiola ne bi osvojio, uprava ga poturala za sve i svasta, svetila mu se zbog strajka igraca, otisao kad je trebalo da pobere plodove dobrog rada... Na kraju je pukao zbog skroz benigne stvari, ali nagomilalo mu se.

 

I porediti njega sad sa ovom situacijom koju ima Grof od Mojkovca je toliko deplasirano da ne znam kako da nazovem.

Link to comment

Porediti Robijev i Grofov status je... Ne znam kako to nazvati. Prvi je otisao zato sto vise nije mogao da podnese pritisak, a ovaj sad se ponasa kao kabadahija koji defakto vodi klub.

Poredio sam samo nacin na koji je oteran Robi i na koji se trenutno tera Grof. Niti sam poredio Robija i Grofa kao trenera, Zvezdasa, odnos prema klubu...nista od toga, samo situaciju. I Grofa ce oterati na isti nacin i to prikazati kao ostavku ili odlazak zbog para...

 

Nisam poredio ni ljudske ni trenerske kvalitete, niti ljubav prema klubu, niti odnos. To se ne moze porediti, potpuno se slazem.

 

Robi je tu daleko ispred drugih.

Link to comment

Pa ako bude nasao drugi klub, onda to istovetno teranje nije isto. Sta, Terzic ce ga oterati tako sto ce mu naci klub, a ovaj ce otici u klub koji mu je nasao Terzic koji ga je oterao? Robi je otisao zato sto je pukao, ovaj ce otici ako naidju neki Rusi ili Kinezi.

 

A dragi moj naivni Milose, njih dvojica formalno ili neformalno raportiraju dvojici ljudi i ni kod jednog Terzan ne stoji bolje od Grofa, cak bih rekao suprotno. Sto i Bozovicu daje prostor da ovog opusteno pljuvka po medijima i da radi sta mu padne na pamet. Pa covek je sam sebi postavio drugara za sportskog direktora, koji valjda treba sef da mu bude.

 

Nisam ja poredio Robijeve i Bozoviceve ljudske kvalitete, nego njihov status u klubu. Pre bi Bozovic oterao Terzica ako mu se digne nego ovaj njega.

Edited by Malvo
Link to comment

Nista nisi razumeo, dragi moj naivni Malvo...

 

Nebitno je...  suvise bukvalno shvatas neke stvari i bavis se poluinformacijama. Ne znam gde si ti video pljuvanje Terzica po medijima... al ajde.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...