Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se slazem da tim nije u formi, ali mislim da igra postoji.  Oni ipak uspevaju da pobedjuju timove u JSL i da budu ispred ostalih rivala 6+ poena.  Protiv Vojvodine su, na primer

Sto se tice kvaliteta igraca, mislim da ovo nije najbolji odbir koje je Zvezda imala u poslednjih 10 godina.  Na primer, Robi je dobio je najbolje igrace mlade reprezentacije (Milivojevic, Mladenovic, Milunovic, Maksimovic) plus Evandro, Borha, Kadu, Tosic i Kasalica.  Imao je ideju i viziju, ali nedovoljno strpljenja od strane navijaca i uprave, kao i nedovoljno znanja i iskustva da to sto je zamislio i ostvari. 

daleko su 4m od najboljih igraca tadasnje mlade reprezentacije, kadu je igrac koji je dosao iz zete iz golubovaca, pre toga je bio clan brazilskog drugoligasa, kasalica dosao u 24toj godini posle dobre polusezone u slobodi, prethodno promenio gomilu timova u srbiji, mahom drugoligaskih. 

tosic jeste kvalitetan fudbaler (za zvezdin nivo) samo sto on pre zvezde dugo vremena skoro da uopste nije igrao

evandro i borha su klasa i jedini su oni u rangu pojacanja koje je dobio bozovic

 

bezobrazluk je predstavljati ta pojacanja na nacin kako si ti to uradio

takodje nije istina ni to da prosinecki nije imao podrsku navijaca, imao ju je itekako, nije imao podrsku govana sa severa

 

na kraju, nije istina ni ono da zvezda 15+ godina nije igrala lep fudbal, upravo pod robijem smo igrali lep, napdacki, smislen fudbal. falilo je individualnog kvaliteta, ali na nivou struke i fizicke kondicije, zvezda je verovatno bila  blize nego ikad u poslednjih 20ak godina evropskom nivou fudbala

*evropski nivo fudbala - nivo fudbala koji igraju stalni ucesnici ls i le, izuzimajuci 10ak azdaja, koji su druga planeta, ne samo za ovakvu zvezdu vec i za sve ostale klubove sveta

 

 

 

e: pokusavao da se setim ko je kad tacno dosao i tesko mi ide. a ima onaj 1 sajt gde se mogu videti sastavi klubova ( i reprezentacija?) bas bas dugo unazad, mozda i 50ak godina.  ako neko zna koji je sajt u poitanju, zamolio bih za link

Edited by pbg12345
Link to comment

Luco je bio srce proslogodisnjeg tima, i po zalaganju i po asistencijama i po golovima i po prekidima.

 

Bez njega smo izgubili energiju i htenje, samim tim i zalaganje na samom terenu

Link to comment

vrhunski soloprodor mladog šabanadže za asistenciju kod drugog gola  :misko:

 

treceg valjda? no nebitno, zaista sjajan prodor, nanizao ih nekoliko i navukao pola dobrane na sebe

 

bice on bolji od cace mu :fantom:

 

a zbunio si me sa ovim sabandzom, istripovao sam da je refikov sin presao kod nas, igra za zelju, koliko sam skontao vazi za talenta, a otac mu je izjavljivao da bi voleo da ga jednog dana nasledi u svetom dresu

Samo da te pozdravim, drug ...............................

z

Link to comment

 

bezobrazluk je predstavljati ta pojacanja na nacin kako si ti to uradio

takodje nije istina ni to da prosinecki nije imao podrsku navijaca, imao ju je itekako, nije imao podrsku govana sa severa

 

Cemu ovako teske reci godpodine?  Moze da bude moja greska, neznanje, tendenciioznost.  Ali optuziti me za bezobrazluk, je nepostovanje mog misljenja. 

Link to comment

 

 

e: pokusavao da se setim ko je kad tacno dosao i tesko mi ide. a ima onaj 1 sajt gde se mogu videti sastavi klubova ( i reprezentacija?) bas bas dugo unazad, mozda i 50ak godina.  ako neko zna koji je sajt u poitanju, zamolio bih za link

 

 

pa čuveni lazobakmaz.com tj transfermarkt.de

Link to comment

 

 

Zavrsio se jesenji deo, a ? E, moj druze ...

jeste, odigran prvi deo regularnog prvenstva, 15 kola, sledi drugi deo, a onda plej of

rekoh ti onda, da se nismo razumeli, shvatio sam da je "lalat" u igri, ali da ne ispadnem potpuno govno, posto sam izgubio opkladu, prihvatio sam i ponudjeno (a ne bih se ni kladio da sam u startu razumeo da su takva pravila), prosetao do kraja ovog prvog dela prvenstva i to je to od mene

 

ne bih da nastavljam ovu pricu, nije tama za to, ubedjen sam da ovde to ne zanima druge forumase

 

Link to comment

 

 

jeste, odigran prvi deo regularnog prvenstva, 15 kola, sledi drugi deo, a onda plej of

rekoh ti onda, da se nismo razumeli, shvatio sam da je "lalat" u igri, ali da ne ispadnem potpuno govno, posto sam izgubio opkladu, prihvatio sam i ponudjeno (a ne bih se ni kladio da sam u startu razumeo da su takva pravila), prosetao do kraja ovog prvog dela prvenstva i to je to od mene

 

ne bih da nastavljam ovu pricu, nije tama za to, ubedjen sam da ovde to ne zanima druge forumase

 

 

Sta li vidis ujutru pred ogledalom svakog jutra, da ti nisam u kozi ... Siso. 

Link to comment

Cemu ovako teske reci godpodine?  Moze da bude moja greska, neznanje, tendenciioznost.  Ali optuziti me za bezobrazluk, je nepostovanje mog misljenja.

 

 zapravo je post i trebao glasiti otprilike : posto sam ubedjen da nije u pitanju neznanje onda je tendencija.

a kako mi je odnos prema robiju lakmus za zvezdine navijace, onda ta tendencija prelazi u bezobrazluk

pa čuveni lazobakmaz.com tj transfermarkt.de

ima i tu ponesto, ali nije to

 

ovo na sta ja mislim je dosta preglednije i koliko me secanje sluzi bas je naglasak na samim sastavima ekipa i istoriji, mozda ima cak i deo sa statistikama utakmica, ali svakako bez ovih gluposti oko cene igraca i slicno

Link to comment

Sta li vidis ujutru pred ogledalom svakog jutra, da ti nisam u kozi ... Siso.

ajd ne smaraj me i nemoj da si bezobrazan

dobio si odgovor, ne pada mi pamet da se dalje bavim ovim i gusim temu nasim decijim zajebancijama

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...