Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Mnogo smo bolje izgledali dok je Donald setao cuperak.

 

Stefan Mihajlovic opet sudar. Jel pobegao sa mesta nesrece?

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvi put posle 10.09. nismo primili gol u prvenstvenoj. Ne bi me cudilo da je i tad kapiten odmarao.

 

edit: cak je i stralac bio

 

/Luković 12pen, Orlandić 35/

Edited by katamaran
Link to comment

Kakve su sanse da Bozovic ode na zimu?

S jedne strane bi bilo dobro da uzme titulu, kakva god da je sirovina, osvojio je na superioran nacin prosle godine. Ali s druge strane, ovo sto mi igramo je uzas, ne primjetim ni najmanje progresa u igri od pocetka sezone. Individualno smo jaci od protivnika, ali daleko od toga da je titula sigurna sa ovakvom igrom..

Link to comment

Bolje bi nam bilo da ne ode, kako god da igramo ove sezone,a igramo dosta losije nego u prvom delu prosle, jezim se na pomisao ko bi mogao da ga zameni.

 

Realno, fale nam 4 kljucna igraca, Ibanjez, Katai, Grujic, a Vieira je u kanalu. Ostao je Donald koji jedini vredi u ovom timu Zvezde. Kanga je dobar, Ruiz ima potencijala, kao i Manojlovic i Ristic, ali dzaba kad je timska igra losa.

 

Treba nam bar 4 odlicna igraca da bi mogli da gledamo dobar i kvalitetan fudbal.

 

A titula nikad nije bila sigurna, to su prazne price.

Link to comment

Naravno da nam ne trebaju 4 odlicna igraca da bi igrali dobar fudbal. Mislim, sto vise odlicnih igraca to bolje, ali i s ovim sto imamo, i pored ogromnih gresaka u selekciji i potpuno neizbalansiranog tima, morali bi da igramo neuporedivo bolje. Za pocetak, morali bi da imamo nekakav sistem. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...