Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Branio je lose od pocetka sezone i u jednom trenutku su ga bacili na tribine, vratili Manojlovica, a Supic je poceo da dobija sansu kao drugi golman.

 

Jedno je kazna, a drugo je takvo ponizavanje. Najgori Kahriman je duplo bolji od najboljeg Supica!

Link to comment

Kada igrac zbog lose forme bude poslat u rezervni tim, nema niceg ruznog vec je to normalan postupak.  Pomalo jje tuzno i zalosno, ali takav je profesionalni sport i ne samo sport.  Mnogo bolji golmani od Kahrimana su prolazili i prolazice kroz taj proces (Ceh, Kasiljas, Hart,...).  Doveli su maldog golmana, Manojlovica, i zele da ga forsiraju.  Neki ljibitelj Supica ce verovatno da kazu se Zvezda i prema njemu odnosi "dripacki" jer je do sada odigrao tek 2 utakmice za prvi tim a tu je vec duze vreme.  Problem je sto mora da se kuka i da se razlozi za kuknjavu izmisljaju ili preuvelicavaju.  Ako nije Kahriman, onda je "dripacki" odnos prema Plavsi, pa prema Babunskom, pa prema "malom" Milosevicu, i tako idi-mi-dodji-mi, dok se nasusna potreba za kuknjavom ne utoli.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Neprijatno je bilo gledati Ip meča. Bolji ritam u drugom i odmah nekoliko šansi i golova. Ne dopada mi se Luković.

Sto ti se ne dopada kod Lukovica? Meni se nije lose pokazao, cisto pitam.

Link to comment

Sto ti se ne dopada kod Lukovica? Meni se nije lose pokazao, cisto pitam.

 

Suviše se oslanja na snagu, sporo razmišlja. Ima(o je) potencijal, ali se previše oslanja na fizičku snagu. Kada god nema prostor da nešto uradi on se gubi i pravi greške. Danas je dobro koristio prostor koji su mu ostavljali Babunski (puno grešio) i Plavšić i imao par solidnih detalja, ali se tačno vidi zašto nije prošao u Holandiji. Možda grešim, ali biću zadovoljan ako on ikada bude + igrač u Zvezdi. Imam suviše mali uzorak, ali ono što sam video mi se ne dopada.

 

---

 

Ništa nismo popravil odbranu između zadnje linije i veznog reda, već godinu dana. Neverovatno je koliko puta nam protivnici i u Srbiji igraju okrenuti licem ka golu i koliko loše branimo međuprostor. Ne pomaže ništa ni zadnja linija, ali kako vreme prolazi sve mi se više čini da smo prespori i neokretni u veznom redu. Pogotovo od kako je Le Tallec ušao u zadnju liniju i relativno stabilizovao je.

Link to comment

14581484_1234102439993092_99344963277325

 

bar cemo da vidimo kako izgleda mk cetnik kad bude igrao u kontinuitetu

 

ne znam sta je sa Kangom al ove stake ne obecavaju da ce skoro na teren.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...