Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za razliku od Miloševića, njegov imenjak Ilić, koji je takođe došao iz Spartaka, još će morati da sačeka na prvi zvaničan nastup u crveno-belom dresu.

"Vijeira se oporavio i igraće sigurno. Tu su još Orlandić i Sikimić, teško je u ovom trenutku računati na Ilića, ali sigurno ćemo do kraja sezone pokušati i njega da ubacimo u ekipu".

 

Kup je sutra od 18h, igrace Milosevic, taman da vidimo na sta lici. A ko nece da gleda Barsu u Areni ili na tv, moze da ode na stadion...

 

Termin utakmice je :isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment

Na mozzartu pise 18h, a na MCZ forumu kaze lik da je prvi termin bio 18h, pa da je pomereno za 16, bas zbog kosarke...

 

I Novosti kazu od 16h...

 

Crvena zvezda i BSK iz Borče igraju meč osmine finala Kupa Srbije u sredu u 16 časova na stadionu "Rajko Mitić".

 

 

P.S, Zenga dobio otkaz...

Edited by Milosh76
Link to comment

yt strim (ako ga uopste i bude) utakmice bi verovatno pojeo gigabajte i gigabajte? 

 

 

Moguce da cu danas bti osudjen na unify (sestrin ograniceni vip net ni ne uzimam u obzir). ovaj unify redovno trosim po gradu al samo za surf. Sad vidim da sam potrosio samo dvestotinjak megabajta od 5 giga sto nam udeljuju mesecno otkad ga ogranicise. Juce savatao nekog komsiju sa otkljucanom mrezom pa mu se nadam i danas al ga nije bilo kasnije u toku dana :cry: .

 

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam gledao Gicka letos jer sam imao samo onaj mtsov mobilni internet... Otprilike mi je skrkao malo vise od Gigabajta... Preko webtva oko 2,5 puta manje...

Edited by adasevic
Link to comment

Samo giga? To nije nista. Izgleda da mi ostalo preko 4 a za neki dan valjda dobijam novih 5 za novembar.

 

Smorise me kad su to ogranicili al 5 giga puna kapa za browsing i socijalne mreze. Skoro svaki dan sam se kacio a ode samo dvestotinjak mega.Jedino kad je bilo neograniceno slusala se yt mjuza i gledao se gicko na plazi  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Samo giga? To nije nista. Izgleda da mi ostalo preko 4 a za neki dan valjda dobijam novih 5 za novembar.

 

Smorise me kad su to ogranicili al 5 giga puna kapa za browsing i socijalne mreze. Skoro svaki dan sam se kacio a ode samo dvestotinjak mega.Jedino kad je bilo neograniceno slusala se yt mjuza i gledao se gicko na plazi  :cry:

 

 

Sad sam pogledao... 800Mb poluvreme... Znaci 1,6 GB... al i dalje bi trebalo da imas dovoljno :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...