Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne znam, čak i među ovim navedenim citatima njegov se izdvaja nekvalitetom. Jeste konkurencija jaka, ali je i njegov citat na nivou bubuljičavog tinejdžera. Ovi ostali imaju u rasponu od mrvice do lavine duha.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сад је нашао.

 

Da, izgleda da smo donekle stabilizovali odbrani i izabrali četvoricu. Nije to na zadovljavajućem nivou za bilo šta ozbiljnije, ali je pomak. Zakasneli pomak. Tehnički su najobučenija četvorka. I dalje mi se čini da najveći defanzivni problem ovog tima je igra veznog reda u defanzivi. Najviše zbog Kange trpe, a Poletanović i Donald nisu dovoljno okretni i startni da pokrivaju tako veliki prostor, a Poletanović nije neko ko ume da igra defanzivu kako treba.

 

Meni je Poletanović baš interesantan. Ide jedan dobar potez, pa tri slaba, pa dva dobra, pa opet nekoliko slabih i tako u krug. Dajem mu još vremena da proba da napreduje, suviše je malo igrao u Belgiji da bi mogao da ga odmah optišem. Ako ništa drugo, ne igra preterano alibi igru pasom u nazad.

 

Solidna partije Ruiza, važna za samopouzdanje. Puno toga je dopadljivo u njegovoj igri sa prostorom za napredak, ipak ono što brine je da mu se relativno često dešava da loše primi loptu.

Link to comment

Vreme je za prvog stranca kapitena, ako Lukara ne igra, a mozda i kada igra.

Apsolutno!

 

- Vratili smo se na prvo mesto, imamo samopouzdanja, ali za mene nije bitno hoćemo li ostati prvi tokom sezone, već da li ćemo tu biti na kraju. Želimo da pobedimo svaku utakmicu do kraja, i moramo da pobedimo. Mi smo Zvezda i to je naša obaveza. Uvek moramo da budemo prvi i najbolji. Ako igramo kao protiv Vojvodine to neće biti problem. Videli smo šta sve možemo da postignemo kada igramo svi kao jedan. Timski duh je ono što donosi velike uspehe - poručio je Donald.

 

Grof: – Уго се много добро кретао, није га хтео гол. Намерно сам га држао у игри, мислио сам да ће га дати. Заменио сам га да би га публика поздравила и схвати да има подршку овде.

Edited by Milosh76
Link to comment

Znas Vasicu, kada bi merilo vrednosti ljudi bio iskljucivo nihovi drustveno/politicki angazman i stavovi, onda bi u danasnjem svetu Brohes, Beckovic, Dostojevski, Tolstoj, Vagner imali daleko nizi rejting nego na primer Jelena Karleusa, Andjelina Dzoli ili Kim Kardasijan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...