Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imamo opcije, ali su povredjeni (Rendulic) ili stranci  (Orlandic, Babunski, Mouce)... to je veliki problem

Pa da, ali zato sto imamo toliko stranaca, nemamo opciju na klupi, jer su svi unutra, a mladim igracima se ocigledno ne vjeruje dovoljno

Link to comment

Zar Lukovic nie kriv kod gola. Troje igraca idu naprijed i prave (valjda) ofsajd zamku a Lukovic ostaje kao libero. Morao je i on naprijed.

Pa u teoriji verovatno i jeste on kriv, samo mislim da se situacija na terenu odvijala tako da je teško bilo koga izričito kriviti. Trebalo je daleko ispucati loptu, prebrzo je došla do Ilića.

Link to comment

Pa da, ali zato sto imamo toliko stranaca, nemamo opciju na klupi, jer su svi unutra, a mladim igracima se ocigledno ne vjeruje dovoljno

To. Doduše da je i Orlando bio na klupi teško da bi njegov ulazak bilo šta promenio.

Link to comment

Vjerovatno ne bi, ali smijesno je da juris rezultat a nemas ni opciju da pojacas napad. Mislim, mi smo u sustini jedino Plavsica imali kao opciju koja moze nesto da promjeni sa klupe

Link to comment

Vjerovatno ne bi, ali smijesno je da juris rezultat a nemas ni opciju da pojacas napad. Mislim, mi smo u sustini jedino Plavsica imali kao opciju koja moze nesto da promjeni sa klupe

 

     Slažem se, to napisah maločas. I ponavljam zašto mora da ima na klupi rezervu za svaku poziciju u odbrani? Anđelko, Cvetko/Petko i jedan štoper su mu uvek na klupi, čak i u Evropi gde nema ograničenja sa strancima. 

 

     Gledam onaj Terzićev intervju, pitaju ga za Fibela on kaže da nije profil štopera kakav nam treba, pa boktemazo što ga ne pitaš zašto onda dovodite samo takve?!?! Fibel je stranac viška uz Orlanda. 

Edited by fandorin
Link to comment

Totalno nelogicna selekcija igraca, pricali smo vec o tome. Konstantno tumbanje tima je posledica prevelikig broja stranaca a jasno je ko je kriv za to. Posle ovog poraza nemaju iza cega vise da se kriju, neko mora pod hitno da snosi odgovornost. Najboje bi bilo terza, al on je cerocatno poslednji ubtom redu...

Link to comment

Ko umesto Grofa? Meni jedino pada na pamet Stojanovic, mislim da nema klub, a pitanje je da li bi on pristao da saradjuje sa Terzicem koji ga je oterao.

 

Od ostalih, jedino stranac, ali oni nisu ludi da se bakcu sa JSL i dugovima...

Link to comment

Cisto sumnjam da ce biti promjene trenera prije ljeta. Jedino ako krene bas lose u prvenstvu. Ostace do juna, vjerovatno uzeti titulu, a onda otici u neku Aziju da uzme pare. A mi.. jbg, ja bi najradije stranca, ali vjerovatno ce biti neki Lalatovic

Link to comment

Kod slavise takodje nismo imali neku organizovanu igru i neke osmisljene akcije, al ovo je totalno rasulo. Bukvalno nema nikakvog plana, nego cista stihija. Jedni drugima uzimaju loptu, niko ne zna gde mu se saigrac nalazi, odbrana u konstantnom zakasnjenjo sekundu - dve, itd. Da nema donalda sve bi se potpuno raspalo...

 

Stvarno ne vidim nikakvu perpektivu u ovom salabajzerskom pristupu, gde uparava ibtrener pucaju od sujete i samopouzdanja a iz utakmice u utakmicu igramo sve gore i gore.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...