Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da su izvukli najgluplju stvar za naslov. Kao i ovi stručnjaci http://www.naslovi.net/tema/932399

Mada im i igrači daju materijala. Najgore što mogu da urade pre utakmice je da se kurče bez razloga. Ako nešto imaju nekome da poruče, to treba da urade na terenu. Oni koji mnogo pričaju pre utakmice obično ispadnu bušni kondomi tamo gde je bitno

 

Sećam se kad je gostovao Obilić 98, kad su naši izjavljivali da to nije pravi derbi. A posle na Sosu snimak slavlja iz Obilićevog autobusa, oni Arkanovi bilmezi se dernjaju OVO NIJE DERBI OVO NIJE DERBI

Edited by levi
Link to comment

Nismo igrali kao tim, zato smo izgubili.

 

Vrlo je jednostavno. Pad koncentracije, losa ofsajd zamka, igrac sam na 7-8 metara i to je to.

 

Sledeca je sa Vosom, ako izgubimo odose oni na +1 (posto ce verovatno dobiti Borac u NS), a grobari se priblizavaju na -3. I onda krecu pravi problemi.

Link to comment

Postaje vrlo problematično što Zvezda već godinu dana u svakoj iole ozbiljnijoj utakmici ne pokušava da igra fudbal. To bi neko morao da vidi sa Grofom, pri tom ne mislim na novinare. A mogu i oni.

 

Neko je već pomenuo na live temi da Zvezda od 45 fudbalera ne moze da sastavi klupu tako da ima vise od jednog igrača koji može da promeni situaciju na terenu. A ni taj jedan se nije proslavio, mada je premalo igrao.

 

Poletanović je odustao od fudbale pre mesec dana, ovo što igra sada je gore od najlošijih Gumenigeovih izdanja. Srnića smo trebali da uvalimo Mecu ako je postojala i najmanja mogućnost. Boli činjenica da je očigledno da se Hugu više ne igra ovde.

Link to comment

Zapravo je vrlo prosto.

Božović je, i pored impresivnog portfelja, nedovoljno dobar trener čija ekipa pobeđuje slabije protivnike na individualne akcije i suv kvalitet pojedinaca, a čim dođe iole ozbiljniji protivnik lagano bude čabar. Odsustvo bilo kakve igre i smisla nije izolovani incident, to je njegov trenerski pečat

Link to comment

Puko je ceo ovaj koncept. Sto je najludje, opet crmo da uzmemo titulu al cemo u evropi da dobijemo po tamburi zesce nego ovog leta.

Apsolutno. I konačno mora da oformi standardnu ekipu, ovo sumanuto tumbanje nema nikakvog opravdanja, ako ga je i bilo.

 

Posle ovog meča deluje prilično realno da je Đurđević značajno bolji od svih naših rezervnih špiceva, a mogli smo 100 puta da ga potpišemo.

Link to comment

Nije kriv LeTalek, morao je Petkovic bolje da pokrije Leonarda, kad je vec ovaj izleteo napred...

Lukovic je ostao sam protiv dvojice dok mu je kolega na 30 metara od gola. 

 

Posle ovog meča deluje prilično realno da je Đurđević značajno bolji od svih naših rezervnih špiceva, a mogli smo 100 puta da ga potpišemo. 

 

Kako onda da opravda igranje ortaka Sikime?

Edited by katamaran
Link to comment

Ja ne kapiram zasto Bozovic nema dovoljno povjerenja u ekipu koja je pojedinacno ubjedljivo najbolja u ligi da uzme stvari u svoje ruke i pokusa da dobije mec na taj nacin. Bukvalno svaku jacu utakmicu igramo na isti nacin, a ni ne povucemo se kako treba, tj, ni taj plan ne sprovedemo da valja. 

 

Prilicno sam siguran da cemo titulu uzeti opet, necemo naravno onako lako - a i ne bi valjalo ni za nas. 

 

Na zimu se mora srediti igracki kadar, smijesno je da pored toliko igraca nemas opcija na klupi

Link to comment

Lukovic je ostao sam protiv dvojice dok mu je kolega na 30 metara od gola.

Teško je reći ko je kriv kod gola, više je splet nesrećnih okolnosti, pre svega onaj odbitak do Ilića.

 

Treba videti da li se desilo da u utakmicama dva ista rivala jedan od njih za 8 godina da 5 golova u 90. minutu. Postaje frustrirajuće.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...