Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Taman da Terzan kupi novi BMW...

defetisto!!!

zbog takvih poput tebe i jesmo tu gde jesmo

 

imas li ti magacinskog iskustva ili laicki pricas?

koliko si ti doveo fudbalera iz ofke u zvezdu?

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1000

i evo. odmah armija onih koji ne zele dobro nasem klubu

koliko naivan treba biti pa pomisliti da se slucajno bas sad javljate kad je zvezda ponovo na putu stare slave, kad nas opet postuju od surdulice do celareva i gace pune u lucanima na pomen naseg slavnog imena

Link to comment

kod kojih navijaca?

meni se cini da je bozovic vec izgubio "kredit" kod navijaca ili ga kod dela nikad nije ni imao

a kod onih sto sebe zovu navijacima, rezultati nisu nikakvo merilo. ta ljubav je zasnovana na interesima. tako da rekao bih da se ceka kakva ponuda iz rusije ili verovatnije neke od bivsih sovjetskih republika

 

ako bih se morao kladiti gde ce bozovic provesti prolece tipovao bih na nekakav kazahstan, azerbejdzan, uzbekistan

Nema sanse da je Bozovic izgubio kredit kod navijaca, i dalje je najpopularniji covjek ovog kluba, u to sam siguran. 

Link to comment

Uf... ovaj mali Nikolic ce da bude strasan igrac. Koliko sam ja cuo pre par meseci decko je komsijski fan, pa je bilo price da ce tamo. Ako ipak dolazi kod nas, to je stvarno sjajna vest. Ozbiljan talenat...

Link to comment

Uprkos velikom dugu, fudbalski klub Crvena zvezda redovno isplaćuje zarade igračima i radnoj zajednici.

 

Prema saznanjima Bete, zaposleni su dobili plate za avgust, što je prvi put posle skoro 10 godina da su zarade isplaćene na vreme.
 

Upravni odbor Zvezde u sredu je saopštio da je klub finansijski stabilizovan.

 

Početkom meseca je iz šampiona Srbije objavljeno da je ukupan dug između 36 i 39 miliona evra, kako je saopšteno na skupštini kluba u maju. <<----  ko ne veruje, neka pogleda treci deo intervjua

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...