Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Posle pocetna 4 poraza ofk do prve pobede cim im je stigao Micel. Neki izvestaj kako je odigrao? Vidim da nisu primili gol.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nesto sam nacuo da uopste nije povredjen nego da lose trenira. Ne bi me cudilo da je klupa deo taktike u pregovorima oko novog ugovora.

 

Slusam sad Terzin intervju (prica o transferima)

 

Kolko je kriv Miodrag Bozovic, tolko sam kriv i ja. Kolko je zasluzan Miodrag Bozovic, tolko sam kriv i ja

Edited by katamaran
Link to comment

Mafia izabrala onog slovenca za novog sefa, navodno bi deki stankovic trebao da posrane bitan clan 1 kabineta...

 

Slovenac je preuzeo UEFA u najgorem mogućem trenutku. Ne bi mu bio u koži. Balans koji mora da drži između bogatih i siromašnih će biti teško održati, a da obe strane budu zadovoljne, ali i sama UEFA.

 

Što se tiče Stankovića, Deki je oduvek pre bio za funkcionera nego za trenera. Nikada ga nisam video kao nekoga ko sedi pored klupe.

Link to comment

Slovenac je preuzeo UEFA u najgorem mogućem trenutku. Ne bi mu bio u koži. Balans koji mora da drži između bogatih i siromašnih će biti teško održati, a da obe strane budu zadovoljne, ali i sama UEFA.

 

Što se tiče Stankovića, Deki je oduvek pre bio za funkcionera nego za trenera. Nikada ga nisam video kao nekoga ko sedi pored klupe.

 

neka se potrudi da nama ovdasnjoj sirotinji organizuje regionalnu ligu, i sto se mene tice uradio je dosta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...