Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

A jos je fascinantnije kako grupa forumasa uvek i sve gleda kroz crno-bele naocari i svaku iole smislenju diskusiju spusta na nivo koji nije dostojan razumnog bica. Tema diskusije nije bitna dokle god moze da se opljune bilo sta sto ima veze sa Zvezdom.

 

Sto se Sikime tice, ne mogu da se odlucim koja je gluplja odluka, 3 meseca ili smanjenje na 2 utakmice.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

covece, tebi je psovanje gori prekrsaj od teske telesne povrede, zato sto je psovac trener partizana. dok igra reprezentacija osecas potrebu da prozivas igrace koji nisu na terenu, samo zato sto su nekad igrali za partizan. i onda pricas o navijackoj zaslepljenosti i razumu. daj uozbilji se malo, sto je mnogo mnogo je, cak i od tebe.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja upravo o ovome pričam.

+1, potpuno ispravna odluka sudije, i ocjena sudijske komisije. 

 

Nije isto, još je gore. Fascinantno je koliko pojedinim forumašima ne smeta ni jedna brljotina ofarbana u crveno belo. 
 

 

Ovo je jako :D

 

Bukvalno svi koji su izneli bilo kakvu ocjenu kazne su se slozili da je idiotizam da se smanji na 2 utakmice

Link to comment

covece, tebi je psovanje gori prekrsaj od teske telesne povrede, zato sto je psovac trener partizana. dok igra reprezentacija osecas potrebu da prozivas igrace koji nisu na terenu, samo zato sto su nekad igrali za partizan. i onda pricas o navijackoj zaslepljenosti i razumu. daj uozbilji se malo, sto je mnogo mnogo je, cak i od tebe.

Jel tebi dobro? ozbiljno te pitam!

 

Nigde nisam napisao da je psovanje gori prekrsaj od telesne povrede. Za Sikimica sam rekao da treba da ga kazne, a Nikolica sam pomenuo posle nekoliko vasih postova..  Pominjao sam bivse igrace Partizana u sarkasticnom tonu, to sto ti nisi to prepoznao, to je tvoja stvar.

 

Ajde otkaci se, postajes zamoran. Nisam te pominjao, pa nemoj ni ti mene.

 

HVala.

Link to comment

aaa, znaci u pitanju je prefinjeni sarkazam za koji sam ja preglup. ti zapravo nisi ozbiljno mislio da su raca i bambi, koji nisu na terenu, krivi sto lose igramo, samo si se suptilno salio. ok, izvinjavam ti se duboko.

Link to comment

Ni to nisam napisao..Pomenuo sam Fejsu i Racu koji nam fale da bi nam vezni red bio kreativniji.

 

Mislim da je kisa jedan od vecih krivaca zasto ne igramo bolje.

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

 

To je odgovor na tvoj post su za sve krivi Fesa, Bambi i Raca i da zato lose igramo

 

 

ma do jaja je muslin, sjajno bismo igrali da ne kvare raca, fejsa i bambi

 

A jesam pomenuo kreativnost Race i Fejse...ako te je to uvredilo, izvini

 

 

Fali Fejsina kreativnost i Racina borbenost

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

neces valjda odustati sad kad ti je bas dobro krenulo u raskrinkavanju lazi :(

 

a ja se nadao citatima koji ce dokazati da nisi trazio 6 meseci suspenzije za nikolica dok je za sikimu 3 previse

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Crvena zvezda je odbila ponudu Izraelaca od dva miliona i 20 odsto od naredne prodaje i promovisala Ristića u novog kapitena, kada na terenu nije Aleksandar Luković.

"Više bih voleo da je otišao jer je bolje za njega. To je isto kao da voziš "fiću" ili mercedes. Mislim da bi više napredovao u inostranstvu, a i ponuda nije bila loša. Imali bismo dobru finansijsku korist", rekao je Božović na konferenciji za medije na stadionu Rajko Mitić, a potom se osvrnuo na meč sa Bačkom u 8. kolu Superlige. 

Prema njegovim rečima Zvezda mora da daje šansu mladim igračima iz svoje škole kako bi kasnije imala finansijsku korist. 

"Manojlović je pokazao u našoj ligi da možemo da rizikujemo, a potom da ga i za godinu dana prodano za dva ili tri miliona. Daćemo šansu još Račiću, Iliću, a žao mi je što je Joveljić bolestan

 

:lolol:  :isuse: 

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...