Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jos je fascinantnije kako grupa forumasa uvek i sve gleda kroz crno-bele naocari i svaku iole smislenju diskusiju spusta na nivo koji nije dostojan razumnog bica. Tema diskusije nije bitna dokle god moze da se opljune bilo sta sto ima veze sa Zvezdom.

 

Sto se Sikime tice, ne mogu da se odlucim koja je gluplja odluka, 3 meseca ili smanjenje na 2 utakmice.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Sve si sam rekao u poslednjoj rečenici. Kao bivši sportista, smatram da je ovo smanjenje kazne sprdnja (pre svega prema povredjenom golmanu Pazara, koji se takodje bavi fudbalom i živi od njega, a sad neće moći da se bavi istim nekoliko meseci).

Dakle, ne pljujem ništa što ima veze sa Zvezdom, nego  komentarišem odluku Saveza da Sikimiću umanji kaznu kao da je dobio dva žuta kartona. Ako pojedinci misle da je ovo fer kazna, alal vam ćufte. 

Link to comment

Sudija Milan Ilić iz Ćuprije dobio je visoku ocenu, 8,4 za vođenje burne utakmice 7. kola Superlige između Novog Pazara i Crvene zvezde, tokom koje nema čega nije bilo.

Domaćini su očekivali da će Ilić, koji je u jednom trenutku morao da prekine susret zbog divljanja navijača Novog Pazara, biti kažnjen zbog penala koji je dosudio crveno-belima, međutim prema saznanjima "Sportskog žurnala" u Sudijskoj komisiji smatraju da je faul nad Gelorom Kangom postojao i da Ilić u tom smislu nije napravio grešku.

 

:fantom: 

Link to comment

Kao bivši sportista, smatram da je ovo smanjenje kazne sprdnja (pre svega prema povredjenom golmanu Pazara, koji se takodje bavi fudbalom i živi od njega, a sad neće moći da se bavi istim nekoliko meseci).

 

Nesvakidašnji događaj u svetu fudbala! Čuvar mreže Novog Pazara Mladen Živković je zatražio ukidanje suspenzije igraču Crvene zvezde Predragu Sikimiću od tri meseca.

Link to comment

A i neka su mu smanjili kaznu, Sikima je 1 lafčina:

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/posetio-golmana-kome-je-slomio-nos-i-jagodicnu-kost-sikimic-neka-me-kazne-samo-neka/yyqy2cj

 

- Ne zanima me kolika će kazna biti. Neka bude koliko treba, samo da ti što pre ozdraviš.

 

2 dana kasnije:

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/nije-mogao-da-dodje-sebi-sikimic-za-blic-jesam-li-pucao-u-nekog-puskom-pa-su-me/gvkjs9r

 

- Šta? Tri meseca? U šoku sam, ne znam šta da kažem. Jesam li iz puške pucao na utakmici pa sam toliko kažnjen

 

Link to comment

Da se Ilić, da prostite na mom francuskom, iskenjao na centru igrališta u Pazaru, Komisija bi procenila da je postupio ispravno  :fantom:

 

Nadajmo se da će moći da se ispravi koliko već na 1 derbiju... :misko:

Link to comment

Sutra igramo sa Backom u 19h, trebalo bi da ih lagano dobijemo.

 

Derbi je "odlozen" za subotu zbog gej parade, a karte vec u prodaji iako se ne zna termin utakmice :isuse: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...