Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Šestko™ ga lepo isprozivao 

 

- Kada ste pomenuli Kataija, pročitao sam izjavu jednog generalnog direktora i ostao šokiran. Čovek koji je već sahranio jedan klub i koji svojom bahatošću godinama u fudbalu sve podređuje samo svom džepu i interesu, žali što reprezentacija nije poligon za prodaju igrača?! Zbog njega i njegove privatne menadžerske gerile koja godinama naše mlade igrače prodaje kao belo roblje, srpski fudbal trpi nesagledivu štetа - rekao je Petković.


On je kazao da je "taj funkcioner na sva usta" prvo obećavao Ligu šampiona, a zatim i Ligu Evropе.

 Svojom suludom politikom dovođenja preskupih stranaca polutana obmanuo je navijače i doživeo debakl. Sve vreme, prvo posle jedne, a onda i druge eliminacije, ćutao, ali kada se prodaju igrači, onda je on najglasniji. I sada mu treba alibi za gomilu onih njegovih igrača koji u zemlji Srbiji primaju po 500.000 evra, a ne vrede ni petinu tog novca. Strašno je, uostalom, kada čujem izjavu brojnih navijača našeg najvećeg kluba koji kažu 'Sramota me što je taj čovek funkcioner mog kluba'. Takvi ljudi su kancer srpskog fudbala, a on odavno već pravi nesagledivu štetu, još od vremena kada je angažovao prvog stranog selektora. I tada samo zbog svojih privatnih ;menadžerskih kombinacija - rekao je Petković.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rece moralna gromada koji svog sina polutana zove u reprezentaciju za svetsko prvenstvo.

 

Dok je bio selektor nesto mu nije smetalo sto je reprezentacija bila poligon za prodaju.

Edited by katamaran
Link to comment

Rece moralna gromada koji svog sina polutana zove u reprezentaciju za svetsko prvenstvo.

 

Dok je bio selektor nesto mu nije smetalo sto je reprezentacija bila poligon za prodaju.

jbt. ko da čitam teze terzinig pr štaba

:blink:

Link to comment

Rece moralna gromada koji svog sina polutana zove u reprezentaciju za svetsko prvenstvo.

 

Dok je bio selektor nesto mu nije smetalo sto je reprezentacija bila poligon za prodaju.

 

warehouse_distribution_facilities.jpg

Link to comment

Meni u Petkovoj izjavi jedino smeta potenciranje stranaca, SOFKA style.

Ostalo je sve manje više ok...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Zivim za dan kad ce neko od novinara da prozove ove Binice, Petkovice i ostale zbog ovog kezual rasizma kad god se prica o strancima u nasem fudbalu. 

Link to comment

Nisam protiv kvalitetnih inostranih igrača. Istorija na forumu postoji. Ali naravno da sam protiv da se dovede Letaleci i drugi edsoni i fibeli i to za trista i više. To je politika ispumpavanja novca i korupcije. Govorim o Srbiji, Zvezdi, Partizanu, a ne o iole regularnom društvu.

Link to comment

Meni u Petkovoj izjavi jedino smeta potenciranje stranaca, SOFKA style.

Ostalo je sve manje više ok...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

+1

 

da dodam da je bilo kakva podela na domace i strane suluda

postoje kvalitetni i oni koji to nisu, mladi sa potencijalom da se razviju i oni koji su dostigli svoj vrhunac, oni koji igraju za kikiriki i oni koji su skupo placeni |(ili im bar obecan velik novac), itd...

 

iz nekog razloga ogromna vecina je sklona da mesa babe i zabe pa se za stranog fudbalera u startu podrazumeva da je ispusena mustikla koja nas dere za lovu (bez obzira na godine), dok je domaci igrac nase blago koje samo sto nije eksplodiralo (sto kaze ljakse, sve sam novi ronaldinjo) i koji ce za koju godinu da vredi citavo bogatstvo opet, bez obzira na godine)

Link to comment

Neki calasan vam trazi pare za zigica ??? Pobedio je u nekoj uefa arbitrazi, zvezda duguje 3,4 miliona evra njemu, a zvezdi stopirali isplate iz uefa dok ne plati calasanu.

Jel to dzajic zavrnuo calasana za kintu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...