Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

u svakom slucaju po trojica moraju da se lade. pritom orlandinjo nije u konkurenciji za tribine posto je jedina rezerva u spicu dok sikimi traje ban...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čekaj, Selta je nudila 2.75m na rate ili 2 m odmah + 20%. Agilnoj upravi se to nije dopalo, pa smo ga prodali za 2m (1,87 zapravo :lol: -1m odmah i 1 na rate) + 20%.

:blink:

 

 

Odličan posao.

:Hail:  :rolf:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Alaves je pristao da milion da odmah, Katai je oprostio deo duga i to mu dodje to. Veca je magija prodati Ibanjeza za 1.4 miliona i da odigra skoro cele kvalifikacije. Steta sto to nisu uradili sa Kataiem, bolje bi prosli

Link to comment

Meni je malopre drugar novinar(uglavnom dobro obavesten) rekao da juce Seltina ponuda nije ni bila na stolu, nasli su valjda nekov drugog igraca. Pa su onda nasi, kad je vrag odneo salu, kontaktirali Stojadina da odobrovolji Seltu ili da mu nadje drugi angazman. On je i zavrsio ovaj transfer tako da od onih 1 870 000 treba odbiti i Stojadinov procenat.

Link to comment

Polako vi sto biste praznili magacin. U Rusiji i Kini jos traje prelazni... od tamo smo doveli strance tamo cemo i da ih sutnemo. Donalda prvog...

Ne znam za kineze, al mislim da su rusi uskladili transfer rok sa evropskim.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Meni je malopre drugar novinar(uglavnom dobro obavesten) rekao da juce Seltina ponuda nije ni bila na stolu, nasli su valjda nekov drugog igraca. Pa su onda nasi, kad je vrag odneo salu, kontaktirali Stojadina da odobrovolji Seltu ili da mu nadje drugi angazman. On je i zavrsio ovaj transfer tako da od onih 1 870 000 treba odbiti i Stojadinov procenat.

 

odlična prodaja, da ponovim još jednom.

Samo neka smo ga se rešili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...