Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZVEZDIN DUG PO FINANSIJSKOM IZVEŠTAJU ZA 2015. GODINU:
Ukucaš po matičnom broju 07000782

javno obajvljeni finansijski izveštaji

Izbor Izveštaja - Konsolidovani godišnji FI 2015 godina

 

Revizorski izveštaj sa FI koji je predmet revizije

 

1.Dugoročne obaveze : 323.551.000 RSD = 2.630.000 €

2.Kratkoročne obaveze: 6.020.096.000 RSD = 48.950.000 €

3. Odložene poreske obaveze: 1.059.010.000 RSD = 8.610.000 €

 

4. Potraživanja po osnovu prodaje: 190.879.000 RSD = 1.550.000 €

 

ZVEZDIN dug = 58.640.000 €

 

http://pretraga2.apr.gov.rs/pretragaObveznikaFI/  

 

za koliko je ono ofkan smanjio dug?

Edited by gone fishing
Link to comment

Pa oduzmes Grujin, Jovanovicev, Jovicev, Ibanjezov transfer, koji su svi realizovani u 2016.
I dodas one dugove koje je napravio i opet dodjes na 50 milki, samo sto ce se to videti u izvestaju za 2016...

 

Navodno Katai ide u Alaves...

 

22.49 - Aleksandar Katai je dobio ponudu iz Primere! Ne od Selte, kako se danima očekivalo, već od - Alavesa. Povratnik u elitni rang španskog fudbala poslao je je i Crvenoj zvezdi ponudu, što znači da ostaje malo više od sat vremena da se ovaj transfer završi. Počinje trka sa vremenom.

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Izgleda preko 3 miliona, izvor neki lik sa foruma b92

 

Drugi izvor sa MCZ malo realniji kaze 2 miliona evra odmah + 350.000 evra Kataiu i 20% od naredne prodaje

Edited by Milosh76
Link to comment
Crvena zvezda je posle svega dobila ono što je želela, kompletno obeštećenje za najboljeg igrača srpsko šampiona iznosi 2.000.000 evra, uz 20 posto naredne prodaje odličnog veziste. Srpski šampion će odmah dobiti 1.000.000 evra kao deo prve rate, dok će nakon toga u "dve ture" biti iplaćeno po još 500.000 evropskih novčanica.

 

Kompletan transfer odrađen je posredstvom bivšeg sportskog direktora Crvene zvezde Zorana Stojadinovića.

"Bilo je vrlo dramatično, transfer je završen u poslednjem minutu. Drago mi je što je sve završeno na zadovoljstvo sve tri strane i što sam na ovaj način uspeo da pomognem Crvenoj zvezdi. Klubu čiji sam bio deo. Pojavila se priča sa Alavesom, reagovao sam i sve se dobro završilo. Uveren sam da će Aleksandar Katai opravdati poverenje i pokazati klasu na terenima Primere. Zadovoljni su i Kataijevi menadžeri, koji su dogovorili lične uslove", rekao je Zoran Stojadinović za MOZZART Sport.

 

Aleksandar Katai se izuzetno poneo prema svom dosadašnjem klubu, pošto je od svog dela koji iznosi 480.000 evra, oprostio čak 350.000, pa će tako Crvenoj zvezdi ukupno pripasti 1.870.000. Zvezdin majstor iz Srbobrana potpisao je trogodišnji ugovor sa novopečenim španskim prvoligašem.

Link to comment

Hugo, Donald, ništa?

 

Valjda je trebalo sad da se smanji broj stranaca, a ne domaćih igrača, kad je do sledeče utakmice koja može da se igra sa 7 stranaca ostalo još 11 meseci

Link to comment

Ajde za Huga nema zamene, a za ostale strance nema interesovanja, ok

 

Ali za Donalda su doveli dve dobre zamene, odigrao je dobru sezonu, doneo titulu, nije za džabe dolazio.  nće otići praznih ruku kao mnogi

Edited by levi
Link to comment

Aleksandar Katai se izuzetno poneo prema svom dosadašnjem klubu, pošto je od svog dela koji iznosi 480.000 evra, oprostio čak 350.000, pa će tako Crvenoj zvezdi ukupno pripasti 1.870.000. Zvezdin majstor iz Srbobrana potpisao je trogodišnji ugovor sa novopečenim španskim prvoligašem.

 

 

Terzara bog. 350 po 350 soma, pomoćno osoblje u klubu još malo da stisne kaiš, i eto recepta za otpis duga za koju deceniju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...